Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Miyata Ichiro Cracker'ın featleri nasıl Queen'den iyi oluyor? Fersah Fersah güçlü Queen. Adamın yapmadığı şey yok. Daha elinde bir sürü numara vardır.
Fersah fersah güçlü mü ? King tek başına Sanji+Queen'i yener diyorsun.Queen Dof'u yer diyorsun.King tek başına 3-4 Dof götürüyor galiba bu denkleme göre .d G2,g3 Luffy'yi ezebilen adamın en iyi icraatı Base Sanji'yi ezmek olan adamdan fersah fersah zayıf olması da senin düşüncen.

Fersah fersah güçlü mü ? King tek başına Sanji+Queen'i yener diyorsun.Queen Dof'u yer diyorsun.King tek başına 3-4 Dof götürüyor galiba bu denkleme göre .d G2,g3 Luffy'yi ezebilen adamın en iyi icraatı Base Sanji'yi ezmek olan adamdan fersah fersah zayıf olması da senin düşüncen.
King tek başına Sanji+Queen alır demem troll bu arada.

Queen'in bir sürü silahı var. Ayrıca vücudu Cracker'ın bisküvisinden daha sağlamdır. Adamın çok ölümcül yetenekleri var. Virüs silahı hele çok etkili zaten adamın. G2-G3 Luffy mi kaldı? Haksız Perosun duvarını bile aşamazken Amande kolayca kesiyor.

King tek başına Sanji+Queen alır demem troll bu arada.
Hiç sanmıyorum.

Queen'in bir sürü silahı var. Ayrıca vücudu Cracker'ın bisküvisinden daha sağlamdır. Adamın çok ölümcül yetenekleri var. Virüs silahı hele çok etkili zaten adamın. G2-G3 Luffy mi kaldı? Haksız Perosun duvarını bile aşamazken Amande kolayca kesiyor.
G2,g3 Luffy base Sanji'den rahatlıkla güçlü yahu neyden bahsediyorsun sen ? Hakisiz g3 atağı uygulayan Luffy örneğinden bahsedip kıyaslıyorsun bide.Sanji suitle bile Page One'a birden fazla vurmak zorunda kalırken,Luffy Page One'a normal kokalı g3 ile vurup bayılttı.Çenesini kırıyordu adamın nerdeyse.

Cracker'in vücudu Queen'den sağlam değil zaten.Virüs silahının da bisküvi askerlere karşı nasıl bir etkisi olacak kendisiyle dövüşecek askerleri mumyaya çevirirse kendi kendini bitirecek bu adam otomatik.Queen kazanır her şeyini göstermiş olduğunda Cracker'a karşı bu az çok belli.Güncel featlerle fersah fersah falan daha güçlü değil ama kesinlikle.

Queen'i Cracker'dan fersah fersah güçlü edersiniz sonrasında da Kata Queen'e kaybeder dersiniz şaşırtmıyorsunuz her zaman olduğu gibi .d

Ödülün en büyük kıstası hükümet için oluşturduğu tehlike. Wano'da bunu net olarak anladım; Queen'de bunu gördüm. King bariz bir şekilde Queen'den daha güçlü. Üstelik Lunarian diye bir ırkın muhtemel tek temsilcisi ki bu da ödüle etki eden kıstaslardan biri(Sabody). Özel ırk+güç farkı ile King'in Queen'den farkı 70m mu gerçekten ? Hayır tabi ki ve dövüşün ilerleyen kısımlarında King'in farkını gördükçe buna hepiniz şahit olacaksınız. Queen'in teknolojik icatları ve çalışmaları hükümet tarafından en az +200m artı sağlamış kendisine.

Bu tehlike meselesini de Dragon'a bağlıyım. Ödülü Roger'dan bile yüksek çıkacak ve serideki en yüksek ödülün sahibi olacak bu adam.

Bölüm konusunda Luffy ve Sanji kıyaslamalarına denk geldim. Bünyem alışkın değil olm yapmayın şöyle şeyler. @RedTeroR gel iki Zoro öv de karşı argümanlarla tokatlayam seni :a: En azından alışkınım bu duruma xd

Ödülün en büyük kıstası hükümet için oluşturduğu tehlike. Wano'da bunu net olarak anladım; Queen'de bunu gördüm. King bariz bir şekilde Queen'den daha güçlü. Üstelik Lunarian diye bir ırkın muhtemel tek temsilcisi ki bu da ödüle etki eden kıstaslardan biri(Sabody). Özel ırk+güç farkı ile King'in Queen'den farkı 70m mu gerçekten ? Hayır tabi ki ve dövüşün ilerleyen kısımlarında King'in farkını gördükçe buna hepiniz şahit olacaksınız. Queen'in teknolojik icatları ve çalışmaları hükümet tarafından en az +200m artı sağlamış kendisine.

Bu tehlike meselesini de Dragon'a bağlıyım. Ödülü Roger'dan bile yüksek çıkacak ve serideki en yüksek ödülün sahibi olacak bu adam.
Bariz bir şeydi zaten :(

Bölüm konusunda Luffy ve Sanji kıyaslamalarına denk geldim. Bünyem alışkın değil olm yapmayın şöyle şeyler. @RedTeroR gel iki Zoro öv de karşı argümanlarla tokatlayam seni :a: En azından alışkınım bu duruma xd
Ne tokatlayacaksın ya Lütfü konusunda da Sanji konusunda da sonuna kadar haklıymışız Reis tek atarmış :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık