Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkaplan hikayesi ve gelişimi güzel. Bunun dışında karakterinde bir sorun yok. Soğukkanlı, ama geçmişinden dolayı biraz kötümserliği olan bir kişi.
Bence değil. Tamamen gereksiz, seriye hiçbir katkısı plmayan, tek özelliği eski bir dili bilmesi olan bir karakter. Robin'i tayfadan çıkarsak, serinin hiçbir kaybı olmuyor. Neyini seveyim ben bunun?

Zoro'nun saldırı gücü ve dayanıklılığı da direkt amiral level
Amiral ayarı olduğuna katılmıyorum ama Zoro'nun bulunduğu sınıfa göre üst düzey bir saldırı gücüne sahip olduğu çok bariz zaten.Marco ve Katakuri'den daha iyi saldırı gücüne sahip %100 bir şekilde en azından.
Kata'nın gözlemi direkt yonkou level.
Kata'daki gözlemi imparatorlardan Teach,Linlin ve Kaido'da görmedik.

Killer babaya bak amiral dayanıklılığını tek darbeyle tuzla buz etmiş de haberimiz yokmuş. :oleyo:
Tek sahneden yola çıkarak Zoro'nun +1000 bölümlük dayanıklılık serüvenini bitirebileceğini mi sandın ? Git Crocodile sana kum yapsın biraz onda oyna!

Amiral ayarı olduğuna katılmıyorum ama Zoro'nun bulunduğu sınıfa göre üst düzey bir saldırı gücüne sahip olduğu çok bariz zaten.Marco ve Katakuri'den daha iyi saldırı gücüne sahip %100 bir şekilde en azından.

Kata'daki gözlemi imparatorlardan Teach,Linlin ve Kaido'da görmedik.
Amiral ayarı olduğuna da katılacaksın az kaldı. Şimdilik üstüne gitmiyorum :)

Yonkou seviyesi derken ancak bir yonkouda olsa yakışık alacak seviyede bir gözleme sahip demek istedim. İyi bir şey dedim aslında. Yoksa o seviye bir gözlem yonkouların da çoğunda yok dediğin gibi.

King şuan tam gücünü göstermedi. Şuanki haliyle yani kanatları yamuk olarak Jack ile karşılaşsa kim kazanır. Genel olarak Yc1 ve Yc3 arası seviye farkını anlamamızda önemli.

Yine bi akşam içiyoruz, kafamız bir güzel ama nasıl bir bilsen.

Zoroya sorsan kendisi bile bu kadar net konuşamaz. Fan olunca önüne gecemiyorsun işte, naparsin.
Bunun fanlıkla alakası yok, yorum doğru. Sen imparatoru yardıktan sonra sağ kolla vs at ki galipte gelecek, ondan sonra üçüncü adamla kafa kafaya çarpış, buna ihtimal veren adamın kendi kafasını kontrol etmesi gerekiyor.

King-Tam güç
Asura Zoro...Queen(tam güç)
King-Yamuk kanat...Sulong Inu-Neko
Jack-Yc3
Zoro(3 kılıç hali) ... Inu_neko(normal hali)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık