Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Chopper'ı ciddiye bile almıyor. Peros Brook+Chopper'ı patates etmişti anında şimdi Peros Queen'den güçlü mü?
Ciddiye almadığı adamla 20 dk savaşıyor yalnız yanında Peros varken.Bak bu adam da rakibini ciddiye almıyordu.

Law Katakuri ile bu wano arcında eşleşip onu alamaz mıydı onu söyle bir önce sen ?

Mewtwo iyi yazmış ciddiye almıyor Queen e öyle olunca bizde ciddiye almıyoruz.
Ciddiye alsaydınız yüzünüz olmazdı zaten.Tüm wano boyunca patladığınız için.

Ciddiye almadığı adamla 20 dk savaşıyor yalnız yanında Peros varken.Bak bu adam da rakibini ciddiye almıyordu.

Ciddiye alsaydınız yüzünüz olmazdı zaten.Tüm wano boyunca patladığınız için.
Kişilik farkı o.Biraz da Oda kalemi ne istiyorsun paçavra gibi köşeye mi atacak Chopper arc mı kapatsın.Virüstü iksirdi bir sürü işlevi oldu arcta.Oda’ya kızacaksın o konuda Queen ne etsin.

Wano Law Dof'u alırdı ama tam olarak ne kadarını alırdı bilmiyorum. Yine Wano Law Katakuri'yi de alıaaahahahahaa. Bir gülme aldı beni diyemedim arkadaşlar kusura bakmayın.

Kişilik farkı o.Biraz da Oda kalemi ne istiyorsun paçavra gibi köşeye mi atacak Chopper arc mı kapatsın.Virüstü iksirdi bir sürü işlevi oldu arcta.Oda’ya kızacaksın o konuda Queen ne etsin.
Kişilik farkı değil güç farkı.Birisi sözde dalga geçip Chopper ezemezken diğeri ciddiye bile almadığı halde Chopper'ın kaptanını tokat manyağı yaptı.Cracker>Jack bile o kadar barizken kusura bakma hocam da Queen>Kata'nın %1 bile ihtimali yok.

@II. Invictus @Cavitq11 @Donquixote Doflamingo @CupCake Aktifleri etiketledim sanırım.Doflamingo seviyesi konusu şu an globalda yoğun tartışılıyor sanki.Okurken aklıma geldi bize en son senaryo değişikliği bilgisi verilmişti değil mi ? Orjinalde wano arcında olacaktı bizim bildiğimiz gördüğümüz haliyle.Peki oradayken Zoro ve Sanji King-Queen ile dövüşürken o kiminle dövüşecekti.Zoro ve Sanji’nin rakipleri değişmezdi.Cevap bariz tıpkı Neko gibi intikam isteyen Law ile dövüşecekti yine.Hepiniz burada yazdınız Law wano arcında çok güçlü halde denip duruldu.Bu adam bu kadar güçlü bir vaziyete gelmişse bu kez yenilmeyecekti o zaman Zoro ve Sanji gibi rakiplerini yenecekti.Yada yenileceğinden dressrosa arc yaptı. :) Law gibi bir adamın da Luffy,Law,Kid üçlüsünde çok geride çizilmeyeceği aşikar.Bu arcta gördüğümüz gibi en az Zoro- Sanji arasında resmedildi Law.Belki Zoro’nun biraz gerisinde olacak şekilde ama Sanji’nin aksine Kaido ile kapışır olarak.Yani mangaka Sanji’nin altına düşürmez Zoro ile de denk tutabilir canı isterse üzerine bile koyabilir.Burada Doflamingo’nun seviyesini ölçmek için Zoro ve Sanji’ye bakmanız gerekiyor rakipleri kimler diye.İşte tam olarak Doflamingo bu adamlardan aşağı olmayacaktır.En kötü durumda Queen olarak yani hatta biraz üstü.Biliyorsunuz kart teması da var orada karşılığı Joker’di.Bunlar dışında rakiplerine bakarak Jack ile Peros bile bir tutulabiliyorsa biraz objektif olunursa ortalama tablo herkesin gözüne görünecektir.
Dof’un gücü sabit değil ki. Yani gücü en baştan belirlenen, sonra yeri değişen biri değil. Kullandığı arc’ta ne kadar güçlü olması gerekiyorsa o güçte olur. Bird cage diye bi güç belki de hiç olmazdı mesela. Kral hakili, herkesi birbirine düşman edip en tepeye çıkmaya çalışan biri de olmazdı ve kaido’nun köpeği olurdu belki de.
Law’la geçmişi de değişebilirdi çünkü bu adamın tayfasına da özen göstermezdi. O kadar konu bu adam arc boss’u diye işlendi. İp atan, silah ticareti yapan ortalama shicibukai olacaktı belki de.

Mangaka dof’u kaido’nun yanına koymayı ne zaman planladı bilmiyoruz ama bi zamanlar bu dof croco’yla denk gösteriliyordu :D Arc boss’u olsun diye başta planladığından daha güçlü çizmiş bile olabilir dressrosa’da.

Joker zaten queen aşağısı değil mi? Yc3 oluyor işte. Hep ona verilen seviye o değil mi?

Bana kalırsa parazit, kuş kafesi, kral hakisi, klon gibi güçlerden dolayı bi yc3’ten değerlidir bi savaşta. Bu savaşın yönünü değiştirirdi o adam. Ama teke tek dövüşte işe yaramıyor çoğu gücü. Dof bi kral, yönetici olmaya çok uygun biriydi, yakışıyordu. Savaşçı olarak fazla üstte olmasa da olur.

Yazdıklarımı okumamışsın okumayan yada cevap veremeyen trolleyip geçiyor kastığıma değmez cidden laf anlamaz bu forum...
Yazdığın her şeyi okudum merak etme. Forumda görüşleri bana en saçma gelen adamın bile yazdıklarını harfi, harfine okurum. Oda'nın Doflamingo'yu ortağı olarak Wano'da düşünmesi hiçbir şeyi göstermez sonuçta bu senaryo olmadı ve Dressrosada güçlerini en ince detayıyla gördük. Sadece ödül farkından Queen'i, Katakuri üstüne veya yakınına koyuyorsun böyle bir argümana ne diyebilirim ki ? Jack, Katakuri ile denk ödülde bir adam ama aralarında o kadar fazla fark var ki...

Law, dressrosadaki law değil.. tıpkı Şuanki Sanji'nin Doftan yarım yiyen Sanji olmadığı gibi. Dofu gerçekten mangaka kafasında çok üstte tutsa Dofu yenmiş adamın karşsına bir daha üçüncü komutan çıkartmazdı. Dof'un featleri yetenekleri bir sağ kolun çok gerisinde, Dressrosadaki performansına ve Katanın tüm kek perfoemansına bakınca bu çok net görülüyor. Dof'un şuan wanoda işlenen bir sürü karakterden daha önemli bir karakter olamsı hiçbir şeyi değiştirmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık