Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid-Law vs Mama benimde ilgimi çekiyor aslında,Kid ile Law'ın kombine saldırıları olabilir çok sağlam,ama sadece bakışıyorlar,Koca ana zaten kaç sayıdır gülüyor :D
Orada başka bir olay daha var, Kid Hawkins tarafından yem olarak kullanılıyor. O düğüm nasıl çözülecek merak ediyorum. Law bir şekilde çözmüştü, Killer ne yapacak?

Orada başka bir olay daha var, Kid Hawkins tarafından yem olarak kullanılıyor. O düğüm nasıl çözülecek merak ediyorum. Law bir şekilde çözmüştü, Killer ne yapacak?
Evet o olayda var şimdi Law zeki adam,Killer'de Kid'e göre daha aklı selim biri duruyor ama Law kadar zeki olcağını sanmam,bakalım nasıl bir strateji işleyecek.

@Millennium Wizard Doflamingo'yu anlatıyor. Anlattıkları da Dof fanları dinliyor... :D
Abisi de ben... ;) :ehe:

Buna bir Kaido editi gider

Dof: Bir gün tayfamla Kaido'yu avlamaya gittik elimde İto İto no mi ağır ağır ilerliyorum birden onu gördüm
DofFan:Neyiii
Dof:Kaido'yu bir kaç metre ötemdeydi hiiii böyle şey olamaz Alllah Allahh boyu 1000 metre
DofFans:Kaido'nun boyu 1000 metre mi
Sir Croco: Ziyaaaaa
Dof:1000 metre değilsede 500 metre var
Sir Croco: Ziyaaaaaaa
Dof: Yani Kaido kadar Kaido hemen doğrulttum uyanışı tık kairosekili mermi yemişim
Dof Fans: eyvahh sonraa
Dof: Allahtan üstümde çakı var hemen çektim çakıyı açtım atladım Kaido'nun üstüne karnına tak tak tak
Sir Croco: Ziyaa çakıyla Kaido'mu öldürdün
Dof: Öldürdüm öldürdümm abi ya bacaklarını ayırdım Kaido'nun

Buna bir Kaido editi gider

Dof: Bir gün tayfamla Kaido'yu avlamaya gittik elimde İto İto no mi ağır ağır ilerliyorum birden onu gördüm
DofFan:Neyiii
Dof:Kaido'yu bir kaç metre ötemdeydi hiiii böyle şey olamaz Alllah Allahh boyu 1000 metre
DofFans:Boyu 1000 metre mi
Sir Croco: Ziyaaaaa
Dof:1000 metre değilsede 500 metre var
Sir Croco: Ziyaaaaaaa
Dof: Yani Kaido kadar Kaido hemen doğrulttum uyanışı tık kairosekili mermi yemişim
Dof Fans: Sonraa
Dof: Allahtan üstümde çakı var hemen çektim çakıyı açtım atladım Kaido'nun üstüne karnına tak tak tak
Sir Croco: Ziyaa çakıyla Kaido'mu öldürdün
Dof: Öldürdüm öldürdümm abi ya bacaklarını ayırdım Kaido'nun
Buna benzer bir şey yazacaktım da sen yazmışsın. :D

@Montana bunun montajını yapsın bu sahnenin bence baya iyi olur. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık