Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim mantık sadece bunla alakalı değil genel ile alakalı. Daha önce de söyledim. Enma ile ilgili olsa daha öncekiler gibi bu açık net bir şekilde dile gelirdi zaten. Niye önce yaptığını şimdi yapmasın yazar ?
Enma'ya haki basmıyor demiyorum zaten, Enma'ya haki basıyor, Enma'ya haki bastığında da o efekti görüyoruz ama Ashura'da durum farklı, ashurada öyle bir efekt artı Kaido'dan kılıçla ilgili bir söz yok.

Zoro Ashura'da enmaya haki basmadı diyen kimse yok, Ashurada Enma ön planda değildi o yüzden sadece çamur atma var diyen biri var, ben xD
Luffy kral hakisinden önce jet pistol’le de vursa king kong gun’la da vursa içten patlama sayesinde hasar verirdi.

Zoro’nun durumu da farklı değil. Hortum hasar verse de çizik yoktu adamda. Ama ashura yarmış. Enma olmasa deriyi aşamayacağı için bişey olmazdı. Ama elbette enmayla çizik atamamak ve göğüs yarma arasında fark var ve o fark ashura sayesinde oldu. Enma olmasa da kesebileceğini gösteren bişey yok.

Bi de niye yorum yapsınlar kılıca? En başta auraya yorum yapıldı. Zarar verebilir dendi ama kesinliği yoktu. İkincide ise harbiden zarar verebildiği görülünce ona yorum yapıldı ve konu kapandı. Tekrar tekrar niye her saldırıda kılıca yorum yapsın? Sanki 10 kere vurdu da hepsinde yorum yapılmış.

Luffy kral hakisinden önce jet pistol’le de vursa king kong gun’la da vursa içten patlama sayesinde hasar verirdi.

Zoro’nun durumu da farklı değil. Hortum hasar verse de çizik yoktu adamda. Ama ashura yarmış. Enma olmasa deriyi aşamayacağı için bişey olmazdı. Ama elbette enmayla çizik atamamak ve göğüs yarma arasında fark var ve o fark ashura sayesinde oldu. Enma olmasa da kesebileceğini gösteren bişey yok.

Bi de niye yorum yapsınlar kılıca? En başta auraya yorum yapıldı. Zarar verebilir dendi ama kesinliği yoktu. İkincide ise harbiden zarar verebildiği görülünce ona yorum yapıldı ve konu kapandı. Tekrar tekrar niye her saldırıda kılıca yorum yapsın? Sanki 10 kere vurdu da hepsinde yorum yapılmış.
Niye yapmasın, niye bahsetmesin ? İlkinde zarar verebileceği kesin değilse neden kaçıyor oradan ? Bariz bir şekilde Enma etkiliyse söylendi.

Niye yapmasın, niye bahsetmesin ? İlkinde zarar verebileceği kesin değilse neden kaçıyor oradan ? Bariz bir şekilde Enma etkiliyse söylendi.
Luffy’nin her yumruğunda yorum yapıldı mı? En başta vurdu, işlediği görüldü, yorum yapıldı konu kapandı. Ondan sonra gear 4 içten patlama olmadan mı vuruyor yani?

İlkinde vursa işlerdi ikimiz de biliyoruz. Yonkoular da bunu hissetti ve kaido çekildi. Ama gören olmadı, kanıtlanmadı. İkinci saldırıda vurunca big mom kendi ağzıyla “harbiden kesti” diyor. Killer “derisini aşabildi” diyor. Orda netleşti o kılıçla hasar verebildiği.
Tekrar tekrar her saldırıda yorumlamanın anlamı yok.

Kafa kadar efekt var Enma'da. Diğer kılıçlarda yok. Evet Oda sürekli boşuna belirtmedi veyahutta karakterlere ifade ettirmedi.:(
Zoro Kaido’da kral hakiyle yara izi bıraktı.Orada Enma ön planda olsa iz bırakmakla kalmaz ağır yara verirdi.Yakın mesafeden kesiyor birde.Uzaktan bile Enma şarj olurken imparatorların titrediğini gördük.Zoro ikisini harmanlarsa imparator seviyesi ufukta görünür.

Zoro Kaido’da kral hakiyle yara izi bıraktı.Orada Enma ön planda olsa iz bırakmakla kalmaz ağır yara verirdi.Yakın mesafeden kesiyor birde.Uzaktan bile Enma şarj olurken imparatorların titrediğini gördük.Zoro ikisini harmanlarsa imparator seviyesi ufukta görünür.
Yahu Enma ön planda zaten. Diğer kılıçlar arka planda kalmış Enma bildiğin portre gibi tek sayfa almış koskocaman efektle çiziliyor. Kral hakisini bile etken hale getiren Enma olabilir. Kılıcın işi hakiyle alakalı zaten.

Enma'da efekt olması, normalde de o kadar haki basamayacağı anlamına gelmez.
Enma'sız yapamayacağı tek saldırı, ıskaladığı saldırıdır.

Yahu Enma ön planda zaten. Diğer kılıçlar arka planda kalmış Enma bildiğin portre gibi tek sayfa almış koskocaman efektle çiziliyor. Kral hakisini bile etken hale getiren Enma olabilir. Kılıcın işi hakiyle alakalı zaten.
Kaido: Enma ön planda ama ben Kral haki diyeyim Hasan kızsın biraz :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık