Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiralleri Yonkolarla değil sağ kollarla kıyaslamanın daha doğru olduğunu düşünüyorum. Luffy'i şu durumlara sokabilecek bir amiral yok ve olmayacakta.

Hakiden sonra mod değiştiriyor adam, Ashura değmeden önce de görünüyor enma değdikten sonra da görünüyor.

Çok net bir şekilde Ashura'dayken efekt falan da yok.

Örnek olarak verdiğin yerde ise direkt saldırıdan öncesi var.
Vurmadan 2 saniye önce haki basan adam tam saldırı rakibe değmeden önce kapayacak değil ya?

Dragon twister’da daha o ejderha aurasını hazırlamadan önce basıyor enmayla bOndan sonra mor ejderha çıkıyor.

Ashura’da da aynı şekilde önce enma’yı görüyoruz beyaz aurayla. Yani hakiyi basıyor. Ondan sonra ashura çıkıyor ve mor aura var orda. Yaklaşırsan görürsün. Hakisiz hali buydu:
Kaido’ya attığında mor aura da var:

Dragon twister direk silahtaymış gibi duruyor tamam. Ama o hep olan bi efektti ve haki değildi. Enma mor yaptı onu. Onun da normal hali buydu:

Hortumda da haki yok yani. Hakisiz haliyle bile yarattığı ejderha mor olmuş. Ejderhadan önce kılıçta morluk görülüyor ama senin mantıkla bakarsak o da saldırıdan önce değil.

Vurmadan 2 saniye önce haki basan adam tam saldırı rakibe değmeden önce kapayacak değil ya?

Dragon twister’da daha o ejderha aurasını hazırlamadan önce basıyor enmayla bOndan sonra mor ejderha çıkıyor.

Ashura’da da aynı şekilde önce enma’yı görüyoruz beyaz aurayla. Yani hakiyi basıyor. Ondan sonra ashura çıkıyor ve mor aura var orda. Yaklaşırsan görürsün. Hakisiz hali buydu:
Kaido’ya attığında mor aura da var:

Dragon twister direk silahtaymış gibi duruyor tamam. Ama o hep olan bi efektti ve haki değildi. Enma mor yaptı onu. Onun da normal hali buydu:

Hortumda da haki yok yani. Hakisiz haliyle bile yarattığı ejderha mor olmuş. Ejderhadan önce kılıçta morluk görülüyor ama senin mantıkla bakarsak o da saldırıdan önce değil.
Benim mantık sadece bunla alakalı değil genel ile alakalı. Daha önce de söyledim. Enma ile ilgili olsa daha öncekiler gibi bu açık net bir şekilde dile gelirdi zaten. Niye önce yaptığını şimdi yapmasın yazar ?
Enma'ya haki basmıyor demiyorum zaten, Enma'ya haki basıyor, Enma'ya haki bastığında da o efekti görüyoruz ama Ashura'da durum farklı, ashurada öyle bir efekt artı Kaido'dan kılıçla ilgili bir söz yok.

Zoro Ashura'da enmaya haki basmadı diyen kimse yok, Ashurada Enma ön planda değildi o yüzden sadece çamur atma var diyen biri var, ben xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 32)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık