Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onlar meyve yemedilerse pek bir şey yapamazlar. Meyve yemişlerse de yedikleri meyveye göre değişir yapacakları.
Tartışma şimdi ne yapacakları değil ki, Ace savaşında katılmadılar Ace yerine Marco olsa ne olurduyu tartışıyoruz. Tayfaca dalarlarmış Marco'ya dendi ben de mantıksız olduğunu söyledim. Ace vs Teach savaşına katılmaya seviyesi yetmeyen adamlar Marco'ya ne yapacak? Tek yapabilecekleri tek yeyip oturmak olur, kenardan izlerler dedim yine.

Tartışma şimdi ne yapacakları değil ki, Ace savaşında katılmadılar Ace yerine Marco olsa ne olurduyu tartışıyoruz. Tayfaca dalarlarmış Marco'ya dendi ben de mantıksız olduğunu söyledim. Ace vs Teach savaşına katılmaya seviyesi yetmeyen adamlar Marco'ya ne yapacak? Tek yapabilecekleri tek yeyip oturmak olur, kenardan izlerler dedim yine.
Tamam, tamamını okumadım benim hatam. Bence de bir şeyler yapabilecek çapları yok. 2 yıl aradan sonraki dövüşten bahsediyorsunuz sandım, Hepsini sağlam meyvelerle göreceğiz o zaman işe yararlar, kendi rakiplerine karşı. Luffy'i de tekleyebilir tabi xD

Tamam, tamamını okumadım benim hatam. Bence de bir şeyler yapabilecek çapları yok. 2 yıl aradan sonraki dövüşten bahsediyorsunuz sandım, Hepsini sağlam meyvelerle göreceğiz o zaman işe yararlar, kendi rakiplerine karşı. Luffy'i de tekleyebilir tabi xD
Adamlar güvenli bir yere kaçalım diye uzuyor Teach dövüşmeye başladığı sırada. Karanlığın altından daha büyük güçler çıkacak büyük ihtimalle.

Bir şey olmamış hali mi bu? Meyvesini kullanamadığı durumda normal bir insandan farkı yok.
Bir taraftan meyvesini kullanamıyor diğer taraftan deniz taşı yediği için hareketleri yavaşlamış güçsüzleşmiş bir adam gayet de bu durumda görünür.Kafasının yarışı olmayan Wbnin yerlerde sürüklediği adamdan daha iyi görünüyor burda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık