Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach karanlığın içine hapis ettiği insanları kan revan dışarı fırtalatabiliyor, yani içeride hasar alıyorlar. Herkesi karanlığın içine hapis edebilir mi orası muamma ama.

Tek atar demedim ki. Fırsatını bulduğunda bitirici hamleyi yapar diyorum. Marco ne kadar dayanırsa dayansın sonuç değişmez. Teach'i küçümsüyorsun bu arada. Seri sonunda en güçlü yonkou olarak karşımıza çıkabilir.
1 e 1 dövüşte ne fırsatı yahu.Marconun meyveyi iptal edip vurdu bir tane diyelim.Sonra Marco iyileşeceği için bir önemi kalmıyor kaç kere vurduğunun.Ben Teechi küçümsemiyorum sen Marcoyu küçümsüyorsun.Big mom bile yeterli gücüm yok seninle dövüşmeye diyip yol alıyor.Senin gibi adamın bu veletle ne işi var diyor.Velet dediği de kendi tayfasının en güçlü üç adamından ikisini tokatlayan adam.

1 e 1 dövüşte ne fırsatı yahu.Marconun meyveyi iptal edip vurdu bir tane diyelim.Sonra Marco iyileşeceği için bir önemi kalmıyor kaç kere vurduğunun.Ben Teechi küçümsemiyorum sen Marcoyu küçümsüyorsun.Big mom bile yeterli gücüm yok seninle dövüşmeye diyip yol alıyor.Senin gibi adamın bu veletle ne işi var diyor.Velet dediği de kendi tayfasının en güçlü üç adamından ikisini tokatlayan adam.
Marco'yla ilgili net bir bilgi var. Teach'e karşı savaşmayı denedi ama başarılı olamadı. Teach net olarak üstün. Hem Teach Marco'yu yakalayınca neden bırakıyor ki? Yakaladıktan sonra kalbini delse ne olacak mesela? Ayrıca Marco'nun dayanıklılığı sınırsız da değil. Herif yoruluyor.
Big Mom ne zaman seninle dövüşecek yeterli gücüm yok dedi? Kadın uğraşmak istemediği için yoluna baktı. Ben Marco'yu küçümsemiyorum da sen çok yüceltiyorsun sanki. Biraz daha zorlasan Yonkou seviyesinde diyeceksin :D

BB mera-mera yi güçsüz gördüğü için mi çalmadı ki? Bu yetenek sonradan öğrenilecek bisi değil.İlla kitapta okumuştur.Logia,ateşin yıkıcı gücü falan da es geçildi bu mevzu.Ya mangaka sonradan meyve avcılığı ekledi ya da karasakal tayfasına daha iyisini bulurum kafasındaydı.

Öncesinde katılmıyordum ama Kinemon bile Kaido karşısında az çok iş yaptı.

Crocodile da çok güçlü dönebilir. Yani retcon yiyebilir.

Onun dışında doğrudan veriyi yorumlayacak olursak zaten gösterilen güç seviyeleri açısından seri ilerledikçe güç seviyeleri otomatik artmış. Bugün CC felan bile yaptıkları ile Crocodile'dan fazla gözüküyor. CC'yi geçtim Yonkou 5,6... Komutanları da.

Ama Shichibukailerin sağlam kişiler olduğu belirtiliyor sürekli. En son bu bölüm gördük.

Crocodile da en az Yc4 Yc3'lerde çıkar.

Marco'yla ilgili net bir bilgi var. Teach'e karşı savaşmayı denedi ama başarılı olamadı. Teach net olarak üstün. Hem Teach Marco'yu yakalayınca neden bırakıyor ki? Yakaladıktan sonra kalbini delse ne olacak mesela? Ayrıca Marco'nun dayanıklılığı sınırsız da değil. Herif yoruluyor.
Big Mom ne zaman seninle dövüşecek yeterli gücüm yok dedi? Kadın uğraşmak istemediği için yoluna baktı. Ben Marco'yu küçümsemiyorum da sen çok yüceltiyorsun sanki. Biraz daha zorlasan Yonkou seviyesinde diyeceksin :D
2 meyveli Teeche karşı dövüşmüş ki gayet normal yenmesi.Seride kaç kişi birisinin kalbini söktü de Teech sökecek yahu :D seri içi konuşuyoruz gerçek dünyada değiliz.Teechin böyle bir yeteneği yok.

Oden acaba H.haki'nin üst versiyonunu kullanabiliyormuydu. Kullanıyorsa yonkou seviyesi olabilir derim. Misal Luffy h.haki kullanmazsa hatta hiç haki kullanmazsa arkasından direk yiyeceği bir saldırıda bayılabilir. Zaten Ragnorock vuruşunda bayıldı ki arkadan saldırı yemedi de.
Ama Oden h.haki'nin üst versiyonunu kullanamıyorsa sağ kollardan daha güçlüdür der geçerim.

Oden acaba H.haki'nin üst versiyonunu kullanabiliyormuydu. Kullanıyorsa yonkou seviyesi olabilir derim. Misal Luffy h.haki kullanmazsa hatta hiç haki kullanmazsa arkasından direk yiyeceği bir saldırıda bayılabilir. Zaten Ragnorock vuruşunda bayıldı ki arkadan saldırı yemedi de.
Ama Oden h.haki'nin üst versiyonunu kullanamıyorsa sağ kollardan daha güçlüdür der geçerim.
Kullanabilseydi şurada şaşırmazdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık