Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala dövüşmeden ark bitirme ihtimali var. Maalesef....
Geldiği gibi yine yicek şu editör zımbırtısı yüzüneajdhsfşaksjdhf
Sen de ne yaptın yaw. Queen veya Jack'le dövüşecek işte, büyük ihtimal Queen olur.

Sanji Zoroya hayalinden vazgeç aptal dediğinde Sanjiyle dalga geçenler Sanji tayfadaki herkesin hayali için canından vazgeçtiğinde neden bunu viral olarak kullanmıyor? İşlerine mi gelmiyor yoksa. ?
Arkadaşın için kendini feda etmekle, başın sıkışınca, zoru görünce hayalini bir kenara atmak aynı şey mi?

Yok bu sahnenin öncesini ve sonrasını hatırlıyoruz. Bu yüzden yaraya tuz basmak istemiyoruz sadece.
Öncesinde de sonrasında da sıkıntı yok adam taş gibi çıkmış orada hayatını ortaya koymuş. Zoro da sağ kol olarak sen dur hele biri ölecekse bu ben olurum dedi ve kendini ortaya attı. Zoruna gitmesin.
Arkadaşın için kendini feda etmekle, başın sıkışınca, zoru görünce hayalini bir kenara atmak aynı şey mi?
Şu repliği Zoro verse 20 defa kullanırdın William şimdi gelmiş ikisi farklı şeyler diye konuyu farklı yere çekme bence. Seride karakter gelişimi, bakış açısı denen bir şey var. Küçüklüğünde hayatta kalma mücadelesi yaşamış, açlıkla sınanmış birisinin sabit fikirli olacağını düşünme. Kaldı ki tayfa içi birbirinden etkilenme gayet doğal. Robin, Nami bunlar korsanlıktan nefret eden kesimlerdi. Şimdi hepsi birbiri için canını verir. Olay karakter gelişiminde.

Edit: Kaldı ki tayfası için kendi hayalinden de vazgeçiyor adam. .D

Öncesinde de sonrasında da sıkıntı yok adam taş gibi çıkmış orada hayatını ortaya koymuş. Zoro da sağ kol olarak sen dur hele biri ölecekse bu ben olurum dedi ve kendini ortaya attı. Zoruna gitmesin.

Şu repliği Zoro verse 20 defa kullanırdın William şimdi gelmiş ikisi farklı şeyler diye konuyu farklı yere çekme bence. Seride karakter gelişimi, bakış açısı denen bir şey var. Küçüklüğünde hayatta kalma mücadelesi yaşamış, açlıkla sınanmış birisinin sabit fikirli olacağını düşünme. Kaldı ki tayfa içi birbirinden etkilenme gayet doğal. Robin, Nami bunlar korsanlıktan nefret eden kesimlerdi. Şimdi hepsi birbiri için canını verir. Olay karakter gelişiminde.
Zoruma giden bir durum yok.

Zoro kalkıyor yeni bir dövüşten çıktığı halde Kuma karşısında direnç göstermeye çalışıyor. Hasar alıyor, Hasar veriyor en sonunda yenemeyeceği bir düşman olduğunu anlayınca hayatını ortaya koyuyor. O sırada Aşçımız geliyor nazik bir şekilde kendi hayatını teklif ediyor. Sonra sıradan bir dirsek darbesine savaşın verdiği yorgunluk ve hasardan dolayı düşüyor. Sadece bu panel'in Zoro karşısında kullanılmak için çok doğru bir argüman olmadığını söylüyorum.

Tamam, karakter gelişimi var orada. Karakter gelişimi konusunda haklısın. Ben ''hayalinden vazgeç sahnesini'' dalga geçmek için geyiğine ve başından beri Zoro ve Sanji iradeleri eşit veya denk olmak zorunda diyenler için kullanıyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık