Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Wg'de daha çok saçmalıyorlar bide orada aşırı Zoro'cu kesim var.Sen Zoro'dan hazetmezsin ki,ne yapcan orada ?
Zoro'dan hazzetmemek değil de bazı Zoroculardan hazzetmemek var bende :D Orada yaptığın yorum çok komik diyebilirim ama burada diyemem mesela :d Ben niye bazı şeyleri içime atıp da eninde sonunda dışarı vurunca banlanayım/yıldırılayım ki? Zoro'ya şakasına gavat dedik yıldırıldık ; ciddi anlamda Sanji'ye mürekkep israfı , irite , bomboş denilince hiçbir şey olmadı. Hayır normalde zaten buna çok takmam da Yuba neler diyor gülüp geçiyoruz hep beraber ama denildiği zaman önemli değil mi? Ateşli bir tartışmanın ortasında biri bunu derse insanın sinirlenmesi gayet doğal bence. Görmezden de gelemiyorum böyle olunca , o yüzden forumun bu konuda bana göre olmadığını anladım. Yarın öbür gün korona da biter iyice koparım zaten forumdan eninde sonunda , zaten banlana banlana yıldırıla yıldırıla kopmuşum o yüzden pek bir önemi yok :D

Zoro'dan hazzetmemek değil de bazı Zoroculardan hazzetmemek var bende :D Orada yaptığın yorum çok komik diyebilirim ama burada diyemem mesela :d Ben niye bazı şeyleri içime atıp da eninde sonunda dışarı vurunca banlanayım/yıldırılayım ki? Zoro'ya şakasına gavat dedik yıldırıldık ; ciddi anlamda Sanji'ye mürekkep israfı , irite , bomboş denilince hiçbir şey olmadı. Hayır normalde zaten buna çok takmam da Yuba neler diyor gülüp geçiyoruz hep beraber ama denildiği zaman önemli değil mi? Ateşli bir tartışmanın ortasında biri bunu derse insanın sinirlenmesi gayet doğal bence. Görmezden de gelemiyorum böyle olunca , o yüzden forumun bu konuda bana göre olmadığını anladım. Yarın öbür gün korona da biter iyice koparım zaten forumdan eninde sonunda , zaten banlana banlana yıldırıla yıldırıla kopmuşum o yüzden pek bir önemi yok :D
Yalnız siteye girişi hiç iyi yapmamışsın Erkan'a denk gelme ihtimalin yüksek :ehe:

Yıldırma konusu bende sevmiyorum haklısın.

@kuroashi.no.sanji1993 sen ne düşünüyorsun bunun hakkında?

剣豪 (kengō)
剣士 (kenshi)

Zoro, kengo kelimesini kullanmışken, Mihawk için kullanılan ünvanda kenshi kelimesi geçiyormuş ve kengo'nun anlamı, Kenshi'den biraz daha üst bir anlama hitap ediyormuş.
Öyle pek bir fark yok. Kengo deyince işin içine eskrim falan da giriyor.

Burada sırtdan alınan yara kılıç ustasının utancıdır diyor ona bakarsan. Altta ortadaki cümle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık