Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünyanın en büyük abazası olcam, ne zamandan beridir hayal sayılıyor:D
One piecete her karakterle ilgili güzel birşey bulabilirsin, ama sanjinin yaptıkları ne olacak kendi arcında kendini sevdirmesi gerekirken 800 bölümlük ana karakteri karatersiz yaptı ki en sevdiğim 2 karaterden biridir luffy.
Bide orda sanji araya girmesiydi aşağıdaki gibi bir sahne olcaktı kötü gibi görünüyor ama iyi.
Dikkatimi çekti de Vivinin luffyi yumrukladığı sırada luffyden kan akıyor, vivi istemeden haki mi kullanmış :D

Edit: Manga da bile burnu kanamış luffynin

Son düzenleme:
Zoro'nun, Nami tayfaya katılmadan önce ona saldırmaya yeltenmesine ciddi bir gözle bakıyorum. Öldürme amacı gütmemiş olabilir belki ama yaralama amacını büyük ihtimalle gütmüştür

Tabi bu Zoro için eksi bir durum mu diye düşünürsek eksi bir durum değil bana göre. Olayı tam hatırlamıyorum ama eğer sorun tayfayla ilgiliyse, Zoro'nun verdiği tepki gayet normal ve uygun.

Dikkatimi çekti de Vivinin luffyi yumrukladığı sırada luffyden kan akıyor, vivi istemeden haki mi kullanmış :D

Edit: Manga da bile burnu kanamış luffynin
Çünkü oda bir noktadan sonra çoğu sahnede luffynin lastik olduğunu unuttu bence serinin ilk bölümlerinde şuan resmini bulamam ama bir sahne var hani buggynin olduğu bölümler namı vuruyor falan sonra luffy acıtmadı zaten diyor sonraki bölüm nami luffynin şapkayı dikerken kızıp elindekin iğneyi batırıyor diyor ki senin canını anca böyle yakabiliyorum.
Ya bazen diyorum biri bu adama yardım etsin yazık haftalık çizmekten beyni erimiş eskisi gibi düşünemiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık