Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vücudunu yana doğru yatırmış işte dostum sıyrılabilmek için. Buna rağmen tam olarak kaçamadığı için o tepkileri veriyor zaten.
Nerede yan yatırmış ben onu göremiyorum ben mi körüm anlamadım. Ben bir tek luffynin bir anda koca topuzla göz göze geldiğini ve laps diye kafasına indiğini görüyorum bu sayfadan.

Nerede yan yatırmış ben onu göremiyorum ben mi körüm anlamadım. Ben bir tek luffynin bir anda koca topuzla göz göze geldiğini ve laps diye kafasına indiğini görüyorum bu sayfadan.
Geçen bölümlerde Kaido vurduğunda yukarıda da olan sayfada Luffy'nin vücudu yana yatık halde. Darbeyi tam olarak karşıdan yemiş olsa öyle yana meyilli durur mu vücudu? Sıyrılmaya çalışırken yemiş işte.

Geçen bölümlerde Kaido vurduğunda yukarıda da olan sayfada Luffy'nin vücudu yana yatık halde. Darbeyi tam olarak karşıdan yemiş olsa öyle yana meyilli durur mu vücudu? Sıyrılmaya çalışırken yemiş işte.
Abi nereye yattığından sıyrılmaya çalışıp çalışmadığını anlamak nasıl oluyor. Bir geriye doğru yatar bir yana doğru yatar. Spoilerda luffy sıyrıldı demese ilk okumanda vaay bu kaçınmış der miydin sen onu söyle? Sıyrıldığını gösteren veya sıyrılmaya çalıştığını gösteren hiçbir şey yok.

Abi nereye yattığından sıyrılmaya çalışıp çalışmadığını anlamak nasıl oluyor. Bir geriye doğru yatar bir yana doğru yatar. Spoilerda luffy sıyrıldı demese ilk okumanda vaay bu kaçınmış der miydin sen onu söyle? Sıyrıldığını gösteren veya sıyrılmaya çalıştığını gösteren hiçbir şey yok.
Ya güzel kardeşim hayatında hiç mi bir şeyden sıyrılmadın yana doğru kaçılmadın? Kaido'nun önden Luffy'e geçirdiği sopa nasıl vücudunu yana kaydırsın bana bu bir açıkla lütfen. Mangaka illa her şeyi karakterlere mi söyletecek. Geleceği görüyor aynı saldırı olduğunu anlıyor sıyrılmaya çalışıyor ve bu sayede darbenin etkisi azalıyor. Sana göre tamamen yemiş olsun ne diyeyim yani.

Paneli yanlış yorumluyorsun. Kırmızı ile çizdiğim alan Kaido'nun saldırısının merkez noktası. Luffy vücudunu sola doğru çekerek saldırının merkez noktasından kaçınmış ama yeterli olmamış. Bunu da Luffy'nin kafasının sağındaki çizgilerden ve Luffy'nin geriye doğru değil yana doğru takla atmasından anlayabilirsin. Ayrıca saldırıyı direkt olarak yemiş olsa sadece alnını tutmazdı.

Enma için cehennemin dibini kesebilen kılıç deniyordu ve zoro şuan onunla ateş kesiyor. Oden’in diğer kılıcı ame no habakiri için de gökleri kesebilen kılıç deniyor mangada.

O kılıçla yıldırımları kesebilen olur mu sizce? Ateş kesmek enmanın değil zoro’nun tekniği olabilir ama kılıçların arkasındaki hikayeye de uyar biri bunu yapsa. Luffy haricindekilerin şuan bi çaresi yok yıldırımlara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık