Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy olmasa o dörtlü Akainu'yu yenemez. Hatta Luffy fanı olmama rağmen şüpheleniyorum Luffy de olsa alırlar mı diye. Bu Akainu nasıl bir hayvan ise beni bile şüphede bırakıyor.
Şuan alamazlar zaten. Dövüş sırasında güçleneceklerini varsayarak söyledim. Şuan kaido dalga geçiyor.

Bi de ben yonkouyu indirdikten sonra amiralle 1 vs 1 atacak seviyede olurlar dedim. Benim gözümde akainu filo amirali seviyesi. Amiral seviyesi yeni katılanlardır bence.

Kuzan'ın meyvesi daha mükemmel bence ama magma buzu daha rahat tekler OP evreninde.
Fakat meyveyi nasıl kullandığına göre değişiryo işlevleri çok farklı meyvelerin
Üstünlük kurmak için kendi meyveni iyi tanıyıp neler yapabileceğine göre savaşmalısın
Zaten en büyük örneği bahsettiğimiz kuzan ve akainu

Şuan alamazlar zaten. Dövüş sırasında güçleneceklerini varsayarak söyledim. Şuan kaido dalga geçiyor.

Bi de ben yonkouyu indirdikten sonra amiralle 1 vs 1 atacak seviyede olurlar dedim. Benim gözümde akainu filo amirali seviyesi. Amiral seviyesi yeni katılanlardır bence.
Fila amirali farklı bi seviye şuan kizaru güç olarak yapabilir belki ama karakteri uygun değil
Akainu yöntemleri tartışılsada güç olarak uygun ve idare edebilir
Bence en uygun kişi kuzan'dı ne kadar tembel olsada denizcilere karşı anlayışı ve doğrudan onun tavsiye ediliğinden yola çıkıyorum
Yani iki aday olunca kaçınılmaz bişey yaşandı

Çöp senaryo. Kardeşimi kurtaramadım lanet olsun hafızam yerinde değildi şimdi onun meyvesiyle intikamını alacam Ace iraden benimle yaşayacak.
Aslında tam tersi çöp değil bence kardeş mevzusu değil 3 yıllık korsan ace luffy'i korumak için ölüyo söylediğim gibi her meyve bi şekilde (yıldırım ve lastik gibi olmadığı sürece) üstünlük kurabilir avantajına akainu bu avantajı rahat bi şekilde kurdu ve zaten serinin devamı için ace'in ölmesi gerektiğini düşünüyorum
Sabo savaşı kazanıp kazanmaması tartışılır akainu güç bakımından her yönden güçlü bir karakter ancak gerçek manada yaşanmamış bi savaşı görcez

Aslında tam tersi çöp değil bence kardeş mevzusu değil 3 yıllık korsan ace luffy'i korumak için ölüyo söylediğim gibi her meyve bi şekilde (yıldırım ve lastik gibi olmadığı sürece) üstünlük kurabilir avantajına akainu bu avantajı rahat bi şekilde kurdu ve zaten serinin devamı için ace'in ölmesi gerektiğini düşünüyorum
Sabo savaşı kazanıp kazanmaması tartışılır akainu güç bakımından her yönden güçlü bir karakter ancak gerçek manada yaşanmamış bi savaşı görcez
Magma ateşe karşı bariz üstünlük kurmuştu. Şimdi Sabo'nun yenmesi saçma olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık