Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

-Teach o kadar da boş adam değil
- Adam %95 ölüydü diyorum. Kimse elleşmese muhtemelen akşama kalmadan ölürdü zaten Oyaji. Ki tereddüt etmeden 2 ciddi darbe indirdi diye hatırlıyorum ben. Teach o kadar yalvarmasına rağmen kendini geri çekmedi. Sen aksi bir sahne mi gördün?
Tereddüt ediyor hatta orada Oda gözlerini çizip karartmıştı Beyazsakal'ın...

Cüsse olarak baktığımızda Weevil'in hayvani dayanıklılığı var gibi görünüyor saldırsalar da pek etkilemez gibi.

Ayrıca Weevil'in insan olduğundan eminmiyiz bana pek öyle gelmiyor da. Davranışları insan gibi değil , aklı da yok zaten düşünemiyor adam akıllı. Bana deney ürünü gibi geliyor hatta o yüzden vücudunun bir çok yerinde dikişler var, bence modifiye edilmiş gibi. Madem deney ürünü o zaman bunu kim yaptı sorusuna gelirsek büyük ihtimal annesi olarak gösterilen kadın yaptı. Hükümetin veya devrimcilerin yaptıklarını sanmıyorum zaten mantıklı gelmiyor. O annesi denilen kadının kim olduğunu bilmiyorum ama yaşına ve Beyazsakalı tanıdığına bakarsak eski Rocks korsanlarının üyesi. Büyük ihtimal yakında görürüz Weevil ve annesi neyin nesiymiş.
Toplanıp adama Yonkou diyelim o zaman. :(

Evet açılış iyi ama kapanış çok iyi olmayacak bu gidişle. Bizimkiler ölmesin diye saçma sapan durumlara soktu Yonkoları.

Bir de amiraller asker ve askeri disiplinleri var. Yonkolar ise korsan ve başına buyruk davranıyor.
Tayfa direkt Yonkolar ile temas etmek için yeterli değildi. Biraz da bu yüzden saçma sapan durumlar. Tabi bu kötü yazarlıktır. Biz wclde hiç Bigmom ile temas kurmayıp direkt Kata ve çocukları ile geçseydik bu kadar sırıtmazdı. Doff gibi içten pazarlıklı şam şeytanı kılıklı herif Kaido'nun sadece adıyla bile parkinson krizine giriyordu. Axxxx Odaçi......

Tabi Admiraller karakter tasarımı olarak çok daha sexi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık