Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Boğazı düğümleten, nutkun tutulmasına yol açan, çok zor bir soru bu. Her türlü gidebilir, ancak Kiku kılıcını karartırsa kesinlikle alır.
İki bölümdür kılıcı kıpkırmızı baya sert bi kılıç kullanıcısı Kiku. Karartırsa düşünemiyorum ama, King'in ifadesinden anladığım İzo'nun tabancası da bambaşka.

Boğazı düğümleten, nutkun tutulmasına yol açan, çok zor bir soru bu. Her türlü gidebilir, ancak Kiku kılıcını karartırsa kesinlikle alır.
Ya İzo tabancasını çoktan karartmışsa.

İki bölümdür kılıcı kıpkırmızı baya sert bi kılıç kullanıcısı Kiku. Karartırsa düşünemiyorum ama, King'in ifadesinden anladığım İzo'nun tabancası da bambaşka.
İzo böylese Yasopp evlere şenlik herhalde.

Zoronun ruhunun olduğu zombi çöptü.Mevzu Ryumanın bedeni idi.Öyle kan gövdeyi falan götürmezdi yani.Zoro biraz daha zorlanır biraz da kan verirdi o kadar
Kılıç teknikleri’nin seviyesinin artma olayı da var ama. Yani şöyle ki Brook’un saldırısı ile duvarı falan deliyordu. Hatta Brook “Ben asla böyle kullanamazdım bu tekniği” gibi bir şey diyor. Yani adamın o hali bile ruhu alıp kişinin gücünü ikiye üçe katlıyor. Bence çok tehlikeli olurdu...

Kılıç teknikleri’nin seviyesinin artma olayı da var ama. Yani şöyle ki Brook’un saldırısı ile duvarı falan deliyordu. Hatta Brook “Ben asla böyle kullanamazdım bu tekniği” gibi bir şey diyor. Yani adamın o hali bile ruhu alıp kişinin gücünü ikiye üçe katlıyor. Bence çok tehlikeli olurdu...
Dedim ya Zoro biraz kan verirdi ama yine gömerdi 800 yıllık bedeni.İsterse içine Mihawkın ruhu koysun fark etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık