Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ansızın "Ulan Zoro gifters ordusunu tek başına yok etti, haftalardır dalga geçtiler gifters diye ama Luffy, Jinbei haftalardır merdivenden çıkıyor, arada zorlanıyorlar ama bu insanlar hiçbir şey demiyor" düşüncesi geldi.

Ölülerde işe yarar mı? Asıl sormak istediğim bu aslında, şöyle sorayım uyanışta etrafında ki nesneleri meyvenin özelliğine çeviriyorsun örn; dof ve katakuri. Eee bunun ki de dirilme meyvesi olduğu için etrafında ki ölü olanlara etki eder mi?
brook denildiği gibi üretken değil, kendi ruhu meyve sayesinde bedenine girip çıkabiliyor. fakat şöyle bişey olabilir belki. ruhunu nesnelerin veya ölü bedenlerin içine sokup onları kontrol edebilir gibi geliyor. çünkü meyvesinin kendisine yaptığı buysa çevresine de yapacağı bu olur gibi.

Bana göre sadece üretim yapabilen meyvelerin uyanışı olur sadece. Çünkü bazı meyveler için uyanış imkansız gibi bir şey. Mesela Tekerlek Meyvesi'nin uyanışı nasıl olabilir ki?
imkansız değil ama aşırı zorlama gibi görünecektir. mantığını kurabileceğimiz örnekler kısıtlı olduğu için her şey biraz zorlama gelecek bence ki bininci bölüme grldik üstüne üstlük anca işleyecek soda.

mesela senior pink benim aklıma geliyor. adamın meyvesi paramecia ama çevresine etki edip yüzmek istediği şeyler yüzülebilir oluyor. yani uyanışa benzer bi güç gibi çevresini etkiliyor. ama gerçekten genişletmek istesek şöyle genişleyebilir. kendi haricinde çevresindeki şeyleri de yüzülebilir yaptığı alana batırabilir. yada tam tersi, yüzülebilir şeyleri yüzülemez hale getirebilir katılaştırma gibi :S

tabi bu hep zamanında hep luffy için düşünülen şeyler gibi, çevreye elastisiteyi çevresine yayma gibi, bükülemeyen şeyleri bükmek veya zıttı yönde sertleştirmek gibi. meyveyle zıt güce pek örnek olmasa da meyvenin özelliklerini katlayan genel çıkarımım da meyvenin kullanıcıdan taşması. madem haki beden dışına çıkıyor o zaman anasını satayım meyve de çıkacak.

(bu arada smile ortaya çıktığından beri zorla uyandırılmış zoanları smile olarak düşünesim geliyor ama onların da fiziksel olarak direnç güç ve iyileşme kazanmaları da yine zoanın uyandığında katlanarak artan özellikleri. belki o da bedene taşayımderken gerçek meyve kullanıcısını bardaktan taşırdı :d )

Reis "böbreği" almış.
Kral açıla yarayı bir daha açıyor öyle bir manyak... Kata gibi sempatik sampatik davranmıyor
Ksksksk
Oda resmen Zoro ile Buggy tayfası arasındaki bağı kesmek için çizmiş şunu. Ah o karalama defterlerinin, karakter tasarımlarının dili olsa da konuşsa.
Buggy tayfasında yok olacakken... Serinin en efsane karakteri olmaya giden yol... Roronoa Zoro’nun kaleminden; “Nasıl Roronoa Zoro oldum” kitabı tüm kitapçılarda...
:flaugh: Biri, rakibiyle onurlu bir mücadele verebilmek adına, durumu eşitlemek için yapar; diğeri, tamamen psikopatlıktan. Katakuri'nin daha gidecek çok yolu var.
Roronoa Zoro her yerde farkını koyuyor Kenksssss... sksksks
Sanji'nin böyle birşey yapacağını düşünmüyorum.
Sanji anca kafasını eğip ağlar...
Sksksk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık