Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koca Ana'nın meyvesi gibi olur sanırım.
Ölülerde işe yarar mı? Asıl sormak istediğim bu aslında, şöyle sorayım uyanışta etrafında ki nesneleri meyvenin özelliğine çeviriyorsun örn; dof ve katakuri. Eee bunun ki de dirilme meyvesi olduğu için etrafında ki ölü olanlara etki eder mi?

Ölülerde işe yarar mı? Asıl sormak istediğim bu aslında, şöyle sorayım uyanışta etrafında ki nesneleri meyvenin özelliğine çeviriyorsun örn; dof ve katakuri. Eee bunun ki de dirilme meyvesi olduğu için etrafında ki ölü olanlara etki eder mi?
Etmemesi lazım. Ben her meyvenin uyanışı olduğunu düşünmüyorum.

Bana göre sadece üretim yapabilen meyvelerin uyanışı olur sadece. Çünkü bazı meyveler için uyanış imkansız gibi bir şey. Mesela Tekerlek Meyvesi'nin uyanışı nasıl olabilir ki?
O tarz meyveleri de vücuda giyilen bir zırh yeni bir form gibi verebilir.Tıpkı g4 gibi.Fiziksel güç sağlarlar yani.Ama şahsen kral haki olmadan uyanış açılacağını sanmıyorum.Bullet filler karakterdi ama onda bile kral haki vardı.Sanki ipucu verilmek isteniyor.

Etmemesi lazım. Ben her meyvenin uyanışı olduğunu düşünmüyorum.
Uyanış çok ucu açık birşey yani kontrol edilemez oda tarafından da nerden tutsan elinde kalır bu dirilme meyvesi için. Keza aynı şekil TOKİ’nin meyvesi içinde geçerli. Bence uyanış her meyve için geçerli değil belirli meyveler için geçerli olduğunu düşünüyorum odanın buna açıklık getirmesi lazım.

Böyle bir meyve veya uyanış One Piece dinamiklerine ters, Naruto'da cılkını çıkardılar görüldüğü üzere.

Bana göre sadece üretim yapabilen meyvelerin uyanışı olur sadece. Çünkü bazı meyveler için uyanış falan imkansız gibi bir şey. Mesela Tekerlek Meyvesi'nin uyanışı nasıl olabilir ki?
Aynen o tip şeyler de var.

Zorlarsan her meyveyi bir şekilde uyandırırsın, zaten odanın çok mantıklı olmak gibi bir derdi yok. Bence bu iş kral haki gibi bir şey olucak, istisna bir güç olarak işlenmeye devam edeceğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık