Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 yıl boyunca Mihawk da Wano'ya uğramamıştır diyebilir miyiz keke? Veya geldiğinde Ace ile aynı durumda kalmıştır. Kaido'suz Wano:d
Mihawk'ın yaşını da göz önüne aldığımızda hiçbir zaman Wano kapılarına dayanmamıştır diyebilir miyiz:d
fişeng gibi çıkarımlar yapıyorum sabah sabah...........
Mihawk'ın olayı başka, şu an için olayların çok dışında duruyor ama zamanı geldiğinde nasıl bir rol üstlendiğini göreceğiz. Mesela, daha ortada Luffy yokken ilk çıkan posterini alıp Shanks'ın yanına gidiyor. Alakasız, kendi halinde bir adam gibi dursa da Luffy'deki potansiyel dikkatini çekiyor, dikkatini çekiyor ki Mf'de ilgilendiği tek kişi Luffy. Pekii Luffy kim? YENİ ÇAĞ! Mihawk, net olarak sadece Luffy'i gözlemliyor, onu ölçüyor, gerçekten o mu?! Kafasındaki soruların cevabını arıyor... Bu gibi aksiyonlarına baktığımızda oluşan algının ötesinde olaylarla hayli ilgili bir adam olduğunu görebiliyoruz.

Wano'nun geçmişinde Mihawk için bir rol göremiyorum, gelmemişse de bu benim için hayal kırıklığı olmaz ancak şu sıralar gelirse muazzam olur. Çünkü bu savaşla ilgili o kadar büyük kehanetler var ki Krala yakışır Wano.

Mihawk'ın olayı başka, şu an için olayların çok dışında duruyor ama zamanı geldiğinde nasıl bir rol üstlendiğini göreceğiz. Mesela, daha ortada Luffy yokken ilk çıkan posterini alıp Shanks'ın yanına gidiyor. Alakasız, kendi halinde bir adam gibi dursa da Luffy'deki potansiyel dikkatini çekiyor, dikkatini çekiyor ki Mf'de ilgilendiği tek kişi Luffy. Pekii Luffy kim? YENİ ÇAĞ! Mihawk, net olarak sadece Luffy'i gözlemliyor, onu ölçüyor, gerçekten o mu?! Kafasındaki soruların cevabını arıyor... Bu gibi aksiyonlarına baktığımızda oluşan algının ötesinde olaylarla hayli ilgili bir adam olduğunu görebiliyoruz.

Wano'nun geçmişinde Mihawk için bir rol göremiyorum, gelmemişse de bu benim için hayal kırıklığı olmaz ancak şu sıralar gelirse muazzam olur. Çünkü bu savaşla ilgili o kadar büyük kehanetler var ki Krala yakışır Wano.
Shanks ile olan ilişkisi, Roger idamı, sahip olduğu kılıç falan derken baya bir yere gidebilir karakter ama Oda bile emin değildir karakteri nereye koyacağına şimdilik:d bundan eminim.........

Geçtiğimiz bölümün son sahnesi zaten bağırıyor. Kaido 9 kınla olan yorgunluğunu atmış, Bm ve ekibi tam güçte oturmuş Luffy'i bekliyorlar, en azından BM geleceğinden emin:d Luffy bu kadarlık biri değil daha maalesef...... Birileri gelecektir ama bunlardan birinin Mihawk olacağını pek zannetmiyorum yaw.

Shanks ile olan ilişkisi, Roger idamı, sahip olduğu kılıç falan derken baya bir yere gidebilir karakter ama Oda bile emin değildir karakteri nereye koyacağına şimdilik:d bundan eminim.........

Geçtiğimiz bölümün son sahnesi zaten bağırıyor. Kaido 9 kınla olan yorgunluğunu atmış, Bm ve ekibi tam güçte oturmuş Luffy'i bekliyorlar, en azından BM geleceğinden emin:d Luffy bu kadarlık biri değil daha maalesef...... Birileri gelecektir ama bunlardan birinin Mihawk olacağını pek zannetmiyorum yaw.
Ben kritik bir anda ortaya çıkacağını düşünüyorum, Wano bunun için harika bir yer. Yalnız her kes bu adamı bi farklı yorumluyor :d Bekleyip görecez artık.

Pudding eğer yeteneğini uyandırmayı başarırsa Big Mom'ın Robin'e ihtiyacı olmaz ve One Piece'i bulma yarışında Luffy'nin önüne geçebilir.Sanji'ye gelicek olursak, katıksız bir abaza olduğundan bakış açısında pek birşey değişmez.
Ben olaylar açısından sormuştum. Böyle bir detaydan durduk yerde bahsedilmez. Pudding'in bu özelliği onu çok değerli kılıyor. Öylecene Pudding uyandırdı artık Big Mom öne geçti diye bir hikaye çizmez bence mangaka. Bu detay mutlaka daha büyük bir olaya gebe. Yoksa WCI'da zaten halihazırda hikayesini okuduğumuz bir karakterden niye tekrar bahsetsin?

Sanji'ye gelirsek Sanji özelliğine bakmaz ama kadın olduğu ve eski nişanlısı olduğu için Puding'in başına gelebilecek bir olay onu da bu olaylar silsilesine katar mı yoksa diğer Hasır Şapkalar kadar mı dahil olur onu merak etmiştim. Puding Sanji'nin asıldığı herhangi bir kadın değil bu kadın Sanji'ye aşık.

Üye silindi 6810

Bisey sorcam bu mesajların altında alıntı yazıyorya o ne işe yarıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık