Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drake de güçsüz değil o da pasificta karşısında yenilmezdi diye düşünüyorum. Law çok güçlü gibi Shabondy'de en güçlüleri Law mıydı Kid mi kararsızım çok. Hawkins ve Apoo çok cahil, amiral ne onu bilmiyorlar daha adam akıllı.
Sabaody'de Luffy dışında en güçlü zeka olarak Law güç olarak ise az bir farkla önde olan Kid bana göre.

Sabaody'de Luffy dışında en güçlü zeka olarak Law güç olarak ise az bir farkla önde olan Kid bana göre.
Bence Luffy Shabody'de o ikisinden net güçsüz. G3 kullandığında cüce olduğu zamanlar. Law'ın roomuna karşı bir silahı yok adam akıllı. Kid de o zamanlar daha güçlü bir izlenim veriyor.

Bence Luffy Shabody'de o ikisinden net güçsüz. G3 kullandığında cüce olduğu zamanlar. Law'ın roomuna karşı bir silahı yok adam akıllı. Kid de o zamanlar daha güçlü bir izlenim veriyor.
Luffy'nin güç olarak ikiliden güçlü ama istikrar konusunda sıfır.Dediğin G3 kullandıktan sonra çaresiz kalmasına buna örnek.

Pacifista'ya karşı yaptıkları filler değilse en güçlüleri xdrake bile olabilir sabaody'de. Kid ve tayfasının zar zor devirdiği pacifista ile kafa kafaya girmişti

Pacifista'ya karşı yaptıkları filler değilse en güçlüleri xdrake bile olabilir sabaody'de. Kid ve tayfasının zar zor devirdiği pacifista ile kafa kafaya girmişti
Yok filler değil de kısa bir sahnesi var. Urouge bayağı dayak yiyor, X Drake'de kan falan yok vuruyor sadece pasifictaya. Yenermiş izlenimi veriyordu.
Edit: Gerçi sonradan bir lazer yiyormuş. Yine de pasificta ile teke tek mücadele edebiliyorlar,X Drake de Urouge de.Sadece Urouge'nin durumu daha kötü, bayağı dayak yemiş.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık