Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
IM'in çıkmasına gerek yoktu. Roger ve garp yetti koca tayfaya.
Ya IM kim köpek Xebec'in karşısına çıkacak. Adam kellenizi almaya geliyorum diye çıkmış piyasaya karşına çıkardıkları adam Garp. Ben olsam ben de Garp'ı yollarım, IM gibi evde saklanır Allahım inşallah buraya ulaşıp kestanemi Xebec çizmez diye dua ederim.

Ya IM kim köpek Xebec'in karşısına çıkacak. Adam kellenizi almaya geliyorum diye çıkmış piyasaya karşına çıkardıkları adam Garp. Ben olsam ben de Garp'ı yollarım, IM gibi evde saklanır Allahım inşallah buraya ulaşıp kestanemi Xebec çizmez diye dua ederim.
Onu geçsekte BB'ı, akainu'su, dragon'u, Kaido'su vs bir sürü güçlü adam var. Sen özellikle BB'i baya kucumsuyprsun ama oda bu adam'a deli gibi yatırım yapıyor. Muhtemelen 3. Meyvesi kaiod'nun ki olacak. O yüzden adam deli gibi güçlü olacak. Yani luffy>roger olma ihtimali yüksek. Bunu 56 sayısı ile kırk kere açıkladım zaten ama tabiki de sen haterlığın yüzünden inkar edeceksin.

Onu geçsekte BB'ı, akainu'su, dragon'u, Kaido'su vs bir sürü güçlü adam var. Sen özellikle BB'i baya kucumsuyprsun ama oda bu adam'a deli gibi yatırım yapıyor. Muhtemelen 3. Meyvesi kaiod'nun ki olacak. O yüzden adam deli gibi güçlü olacak. Yani luffy>roger olma ihtimali yüksek. Bunu 56 sayısı ile kırk kere açıkladım zaten ama tabiki de sen haterlığın yüzünden inkar edeceksin.
Aga BB'ye ölü haliyle tek atıyor neredeyse WB, isterse on meyvesi olsun ne değişecek? Ümüğünü sıkar 50 yaşında olsa.

Takılıyorum sana ne demek istediğini anladım ama bir de bu taraftan bak olayı diye attım.
Yok dediğine katılıyorum zaten ağladı ve yalvardı. Teach normalde tek meyveli bile çok güçlü ve baya dayanıklı bir karakter ama karşısındaki de wb. Yani adamı sevmem falan ama gücünü de kimse reddedemez. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık