Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E imaj o yönde hala. Tek atmadı diye değişmedi bu. Wano başında süpernova listelerinin sonuna koyanlar çoktu, şimdi çark ettiler. Nova Killer dediysek onun hesabını soruyoruz biz de öyleyse.
Bilemiyorum. Bir tek Killer ve Apoo'ya bakarak nova killer demek biraz abartı gibi geliyor bana.

Gitti demedim gitmeye gitti dedim yani Apoo yu kesip Queeni durdurduktan sonra buraya Kaido için geldiğini söyleyip gözünü deliğe dikti ve Marco onu götüreceğini söyledi. O ikisi aynı şey değil hocam dağlar kadar fark var
Ne fark var? Bayılttı geri çekilmelerini sağladı.

Zoro olduğu yerde sağa sola bakıp konuşuyor, darbeyi vurduğu yerden fersah fersah uzakta değil. 3 aşağı 5 yukarı aynı konumda.

Roronoa Zoro'nun ahvali... Herif tek atmayınca ortalık karışıyor :fool::hhh:
Tek attı diye coşanlara, tek atmadı denilince ortalık karışır tabi. Ama doğruları kabulleniyorsun, bu da bir gelişme tabi. :oops:

Bilemiyorum. Bir tek Killer ve Apoo'ya bakarak nova killer demek biraz abartı gibi geliyor bana.
Ne olacaktı başka? 10 tane novayı falakaya mı yatıracaktı adam ? Herif adadaki 6 novanın 3'ünün içinden geçmiş. Kalan 3'lünün biri müttefik Law öteki kaptanı Luffy. Daha ne istiyorsun. Ahh Zoro nasıl bir izlenim bırakıyorsun insanlarda aslanım benim. Millet müttefik-kaptan falan fark etmez Zoro hepsinin içinden geçmeliydi diye feryaaaad u isyaaaan ediyor :hhh:

Ne olacaktı başka? 10 tane novayı falakaya mı yatıracaktı adam ? Herif adadaki 6 novanın 3'ünün içinden geçmiş. Kalan 3'lünün biri müttefik Law öteki kaptanı Luffy. Daha ne istiyorsun. Ahh Zoro nasıl bir izlenim bırakıyorsun insanlarda aslanım benim. Millet müttefik-kaptan falan fark etmez Zoro hepsinin içinden geçmeliydi diye feryaaaad u isyaaaan ediyor :hhh:
Yav tabi ki de hepsini almasına gerek yok. Zaten bir çok novadan güçlü. Ama 3 tanesinden sadece birini teke tekte tamamen içinden geçiyor. Bir tanesinin dikkati dağınıktı, bir tanesi geri çekildi. Tabi ki de bunlar ile cidden dövüşse alabilir. Sadece ortada bunu söylemeyi gerektiren bir durum yok. Mesela Luffy'nin şu an geldiği yere bakarsak yc3'leri alması gerekir. Ama hiç birimiz Luffy'e ''Yc 3 killer.'' demiyoruz. Yani demek istediğim bunu dememizi gerektiren çok fazla olay olmadı. Olsa bende demek isterim. Hani çok gereksiz bir hype oldu. Gerçi ben buna çok takılan birisi değilim. Nova killer dense bir şey fark etmez. Sadece herkes geçen bölüm bu kadar girilen nova killer havasına biraz kızdı.Olsa sesimiz çıkmaz. Benim çıkmaz enazından.

Ne fark var? Bayılttı geri çekilmelerini sağladı.

Zoro olduğu yerde sağa sola bakıp konuşuyor, darbeyi vurduğu yerden fersah fersah uzakta değil. 3 aşağı 5 yukarı aynı konumda.
Niye bir daha Apoo ya saldırsın zaten yenip istediğini almış bikere. Apoo gucu bilinmediği için ufak cai bir hasar verdi o kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık