Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın sahneyi çiziş şeklinden dolayı, Apoo'nun kalkacağını düşünmemiştim. Ancak Zoro'nun da öldürmek için saldırmadığı aşikar. Amacının panzehri almak olduğunu kendi söylüyor zaten. Ne için buradan Zoro gömmeye çalışılıyor anlamıyorum. Buradan gömmeye çalışan, Luffy'yi yerin dibine sokmalıydı Cracker dövüşünde.

Oda'nın sahneyi çiziş şeklinden dolayı, Apoo'nun kalkacağını düşünmemiştim. Ancak Zoro'nun da öldürmek için saldırmadığı aşikar. Amacının panzehri almak olduğunu kendi söylüyor zaten. Ne için buradan Zoro gömmeye çalışılıyor anlamıyorum. Buradan gömmeye çalışan, Luffy'yi yerin dibine sokmalıydı Cracker dövüşünde.
Geçen bölüm Zoro fanları ''Nova katili.'' diye herkes gezmeye başlamıştı. Onun hesabını soruyorlardır.

Şimdi Apoo Luffy'yi yendi mi? Zoro kaçıncı katta, giderken çizilen panel nerede?
Gitti demedim gitmeye gitti dedim yani Apoo yu kesip Queeni durdurduktan sonra buraya Kaido için geldiğini söyleyip gözünü deliğe dikti ve Marco onu götüreceğini söyledi. O ikisi aynı şey değil hocam dağlar kadar fark var

Zoro’cu kardeşlerim boş verin. Olanların ve olacakların keyfini sürün... Bizim yosun koşa koşa Kaido’ya gidiyor. Önceden King’i bırak Jack’in bile karşınsa konulmayan ve Uçan Altılı alır denilen Zoro için, şimdi King’i alsına getirdiler işi. Bırakın arkanıza yaslanın ve bekleyin. Kralın Şovu daha yeni başlıyor... :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık