Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidonun Jacka sen güçsüz değilsin derken Doff için güçsüz demesi...
Doflamingo şu seride "güç dengesi" dediğimiz şeyi en çok bozan karakter olablr. MF ve Dressrosa arasında zaten dağlar kadar fark var bunun üstüne Rosanın içinde bile çelişkiler mevcut. Savunan herkesin elinde bir sebep mevcut ve sebepler birbirleriyle çelişiyor.

Kaidonun Jacka sen güçsüz değilsin derken Doff için güçsüz demesi...
Doflamingo şu seride "güç dengesi" dediğimiz şeyi en çok bozan karakter olablr. MF ve Dressrosa arasında zaten dağlar kadar fark var bunun üstüne Rosanın içinde bile çelişkiler mevcut. Savunan herkesin elinde bir sebep mevcut ve sebepler birbirleriyle çelişiyor.
Biri kendi gözü önünde dayak yiyor, diğerinin yenildiğinin haberini alıyor sadece. Luffy'nin dövdüğünü görse ona da sen güçsüz değilsin rakibin güçlü diyecekti belki de?

Cracker'ın g4'e olan performansı Dof'tan iyi Big mom dof'u yendi diye beni göderdi diyor cracker.Jozu'yu saniyelik tuttu diye yc2 yaptın adamı.Zarar bile vermedi.Tek olaydan yorumlamaya devam et.
Yani pardon da hangi performanstan bahsediyoruz Cracker vücuduna aldığı ilk darbeyle ruhunu teslim etmemiş miydi ya?

Asdfhjklfjh bir de basic tankman saldırılarından biriydi bu hatırladıkça gülüyorum ya. :hhh:Doflamingo'nun hangi darbeleri yediği, buna rağmen neler yaptığı ortada Law'ın içten iki kez deşmesine girmiyorum bile.

Tek olaydan yorumlamaya devam et diyorsun, Luffy'nin aldığı o kadar yardıma rağmen hala Gantz'ın kucağında saklambaç turuna muhtaç kalmasına girmiyorsun :fool:

Asdfhjklfjh pardon da hangi performanstan bahsediyoruz Cracker vücuduna aldığı ilk darbeyle ruhunu teslim etmemiş miydi ya? Bir de basic sıradan tankman saldırılarından biriydi bu. Doflamingo'nun hangi darbeleri yediği, buna rağmen neler yaptığı ortada Law'ın içten iki kez deşmesine girmiyorum bile.

Tek olaydan yorumlamaya devam et diyorsun, Luffy'nin aldığı o kadar yardıma rağmen hala Gantz'a, şuna buna muhtaç kalmasına girmiyorsun :fool:
Ee her karakterin her özelliği aynı mı olacak ? Dof'da g4e hasar veremedi,Cracker da gerçek halinde elini kesip önüne atmıyor muydu az daha.Dof'un 1v1 de dayak yediği Luffy+Nami'ye dayanmadı mı bu adam 11 saat.Hani Nami'de meyvesinin gücünü nerfledi bariz bir şekilde.O ne oluyor peki.Milleti eleştirdiğin yerde sen de tek özellikten gidiyorsun çok bir farkı yok.Dof'un saldırı gücü,hakileri kötü durumda,Cracker'ın da dayanıklılığı.

Cracker'ın g4'e olan performansı Dof'tan iyi Big mom dof'u yendi diye beni göderdi diyor cracker.Jozu'yu saniyelik tuttu diye yc2 yaptın adamı.Zarar bile vermedi.Tek olaydan yorumlamaya devam et.
Dof hapisten kaçsa 1 milyar ödülü var şimdi. Büyük ihtimal Mihawk'dan sonra en güçlü shicbukai oydu. Shicbukai de, Denizci ve Yonko'lardan sonra en büyük üçüncü güç olarak göründüğüne göre Dof'un Caracker'dan her türlü daha güçlü olması lazım.

Silinmiş Üye

Asdfhjklfjh pardon da hangi performanstan bahsediyoruz Cracker vücuduna aldığı ilk darbeyle ruhunu teslim etmemiş miydi ya? Bir de basic sıradan tankman saldırılarından biriydi bu. Doflamingo'nun hangi darbeleri yediği, buna rağmen neler yaptığı ortada Law'ın içten iki kez deşmesine girmiyorum bile.

Tek olaydan yorumlamaya devam et diyorsun, Luffy'nin aldığı o kadar yardıma rağmen hala Gantz'a, şuna buna muhtaç kalmasına girmiyorsun :fool:
Adamın vucüdu zayıf ama meyvesiyle çok güçlü oluyor nami yardımıyla meyvesini iptal edip ana vucüda ulaştı.1v1 olsa o vs kimin kazanıcağı açık.Big mom 'un sözü var dandik biri demiyor.Dof g3 'e güçlüsün ama yavaşsın diyor g3 cracker'ın askerini kıramıyor.

Biri kendi gözü önünde dayak yiyor, diğerinin yenildiğinin haberini alıyor sadece. Luffy'nin dövdüğünü görse ona da sen güçsüz değilsin rakibin güçlü diyecekti belki de?
Yenilgi haberini almasına rağmen Doffy'e seslenerek büyük savaşı başlatalım demiyor muydu?? Bu Kid'lerin olduğu mekana indiğinde.

Silinmiş Üye

Dof hapisten kaçsa 1 milyar ödülü var şimdi. Büyük ihtimal Mihawk'dan sonra en güçlü shicbukai oydu. Shicbukai de, Denizci ve Yonko'lardan sonra en büyük üçüncü güç olarak göründüğüne göre Dof'un Caracker'dan her türlü daha güçlü olması lazım.
Ödül gücü belirtmez.10 yaşında kıza Robin'e 79 milyon ödül konuyor.Weevil'ın gücünü görmedik daha 2. olmayabilir emin konuşma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık