Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orada ters geldi gücünü bilmeden dalınca ufak bir sahne.Adam ısıtıyor demir çabuk ısınır biliyorsun pedro da kılıçla daldı.Ya ne olacaktı başka sanki pedroyu almış gibi konuşmaya gerek yok.Luffy-Enel durumu söz konusu olabilir bunlar da önemli.
Yav MW adam tüm balık adamlara şekil yapıyor,koskoca denizi kaynatıyor,göğsü deliniyor savaşmaya devam ediyor.Bu adam Pedro'nun tabiri caizse içinden geçicek çapta bir adam.Daifuku dediğin adam Pedro'nun tek yediği Peros'a atarlanıyor.O Daifuku'da gösterdiğine göre Oven'dan güçlü bir adam değil.Tamago ile Pekoms ada ada gezip Linlin için şeker toplayan tipler icraatleri,tehditleri daha fazla ödülleri de açıklıyor bu durumu.Tıpkı Kata'nın yarısı etmeyecek Jack'in aynı ödüle sahip olması gibi.

Yav MW adam tüm balık adamlara şekil yapıyor,koskoca denizi kaynatıyor,göğsü deliniyor savaşmaya devam ediyor.Bu adam Pedro'nun tabiri caizse içinden geçicek çapta bir adam.Daifuku dediğin adam Pedro'nun tek yediği Peros'a atarlanıyor.
Ya ne diyeyim daha kafanda kurmuşsun illa ki hayır diyorsun.Kardeşi olmasından güç almış olabilir mi acaba o samimiyetten :D Buggy de kankasına atarlanıyor ne yapalım yani.İcraat adamı olduğu doğrudur ama direk güç verse smoothie tayfanın en zayıfı olurdu. :D

Ya ne diyeyim daha kafanda kurmuşsun illa ki hayır diyorsun.Kardeşi olmasından güç almış olabilir mi acaba o samimiyetten :D Buggy de kankasına atarlanıyor ne yapalım yani.
Yav arkadaş mangada gözüküyor niye kafamda kurayım hayır anket aç çok istiyorsan.Oven'ın alacağı oya bakabilirsin benim düşündüğüm bir şeymiş değil miymiş.Adam sulong Pekoms'a oturttuğu tek yumrukla yeri öptürüyor.Perospero'yla kapışan İchiji'nin güçlü saldırısından sonra ayağa kalkıyor.Mangaka bizzat gösteriyor benim kafamda uydurduğum bir şey miymiş değil miymiş bakabilirsin.Partideki canavarları sayan Bege'nin adamı Vito Oven ve Daifuku'da sayıyor.Pedro dediğin kişi yine kendisinden fazla ödüle sahip Tamago'yu tokatlıyordu.O Pedro'nun hali bariz Oven'a karşı.

Yav arkadaş mangada gözüküyor niye kafamda kurayım hayır anket aç çok istiyorsan.Oven'ın alacağı oya bakabilirsin benim düşündüğüm bir şeymiş değil miymiş.Adam sulong Pekoms'a oturttuğu tek yumrukla yeri öptürüyor.Perospero'yla kapışan İchiji'nin güçlü saldırısından sonra ayağa kalkıyor.
Anket açsam ne olacak anketler gerçeği verse worstgenle dalga geçilmezdi.Herşey odanın iki dudağı arasında gerçek odur.Anketler eğlence için açılır ve algılar ne yönde onu görmek için.Kim daha güçlü olarak görülüyor onu anlarız sadece.Açınca oven alabilir ama icraatı çok diye oy alır daha güçlü olup olmadığını bildiklerinden değil.

Yav arkadaş mangada gözüküyor niye kafamda kurayım hayır anket aç çok istiyorsan.Oven'ın alacağı oya bakabilirsin benim düşündüğüm bir şeymiş değil miymiş.Adam sulong Pekoms'a oturttuğu tek yumrukla yeri öptürüyor.Perospero'yla kapışan İchiji'nin güçlü saldırısından sonra ayağa kalkıyor.Mangaka bizzat gösteriyor benim kafamda uydurduğum bir şey miymiş değil miymiş bakabilirsin.Partideki canavarları sayan Bege'nin adamı Vito Oven ve Daifuku'da sayıyor.Pedro dediğin kişi yine kendisinden fazla ödüle sahip Tamago'yu tokatlıyordu.O Pedro'nun hali bariz Oven'a karşı.
Tamago en fazla CP9 Lucci olabilir. Gerçi o da fazla geliyor gözüme ama.
Oven'le Daifuku'da aynı adamlar işte. Mangaka eşit görüyor bunları. Oven biraz daha fazla aksiyona girdi sanki.

Anket açsam ne olacak anketler gerçeği verse worstgenle dalga geçilmezdi.Herşey odanın iki dudağı arasında gerçek odur.Anketler eğlence için açılır ve algılar ne yönde onu görmek için.Kim daha güçlü olarak görülüyor onu anlarız sadece.Açınca oven alabilir ama icraatı çok diye oy alır daha güçlü olup olmadığını bildiklerinden değil.
Worstgendekiler büyük hayal gücüne sahip kişiler çünkü.Zoro düşük zorlukta şu an Kaido, seri sonu Roger alıyor orada.Bizim forumdakilerin yorumlarının çok daha iyi olduğu bir gerçek.Mangadaki portresi çok daha iyi olan bir karakteri örnek vererek anlatıyorum bana göre mantığının yanlış olduğunu göstermek için.Onu bile kafanda kurmuş diyorsun yahu.Perospero 700 milyonluk adam senin için sayılardan gideyim.700 milyonluk adamı tutabilen,onla dövüşebilen İchiji Oven'ın fişini çekemiyor,Queen'in Linlin'i tanklayamadığı yerde,Linlin tanklayabilen Bege bu adamı indiremiyor,Gözle görülmeyecek kadar hızda hareket eden Sanji'nin saldırısını yine fişini çekmiyor.Koskoca denizi kaynatıyor,tüm balık adamları zora sokuyor adam.

Bütün bunlara karşılık Pedro'nun en iyi göstergesi ezik Tamago'ya üstün gelmek.Ki Tamago'nun ödülü yine daha yüksek Pedro'dan.Vito partideki kendisine göre canavar olan kişileri sayarken Tamago ya da Pekoms'u dahil bile etmiyor Daifuku ve Oven'dan,Compote'den bile bahsederken.Burdaki isimlerin hepsinden zayıf yani o Tamago ve Pekoms.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık