Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama mangaka istatistikler doğru veri diyor.:gamyon:

Strateji uygularsa belki.Ama süreyi bitirmeden sulonglara vurup indiremez.Takım olacaklar üstelik.Sizin yazdıklarınızda aparkatlarla Kata indirir izlenimi alınıyordu.
Valla aynı mangaka aktiflikten dolayı zayıf karakterin güçlü karakterden 140 milyon daha fazla aldığını da çizdi aynı tayfada olanlardan hem de :D Az ödüllü adamın yüksek ödüllü adamı poşet ettiğini de çizdi.Kaptan etkisi denilen bir olayı da çizdi.Tehditi de çizdi.Baya şey çizdi aslında :D

Katakuri Sulongları mı alıyor :eek:

Yav he he :artiz:
Ace mi sandın bunu :hhh:

Valla aynı mangaka aktiflikten dolayı zayıf karakterin güçlü karakterden 140 milyon daha fazla aldığını da çizdi aynı tayfada olanlardan hem de :D Az ödüllü adamın yüksek ödüllü adamı poşet ettiğini de çizdi.Kaptan etkisi denilen bir olayı da çizdi.Tehditi de çizdi.Baya şey çizdi aslında :D

Ace mi sandın bunu :hhh:
140 milyon dediğin nedir ben mi kaçırdım ? Hükümete tehdit çok cüzi miktarlar.Robin ışık oldu ama 80 milyondu.

140 milyon dediğin nedir ben mi kaçırdım ? Hükümete tehdit çok cüzi miktarlar.Robin ışık oldu ama 80 milyondu.
Oven-Daifuku'nun ödülü 300 milyon iken Tamago'nun 429,Pekoms'un 330 milyon :( Sırf aktiflikten dolayı.Bunlar ada dışına çıkıyor icraat yapıyor çünkü.Kata ne zaman darbe yediğini hatırlamıyor.Kim bilir ne kadardır aktif değil ya da Cracker'ın ödülü kuklasına ait.

Aslında Linlin Kaido'dan daha muhteşem karakterde hem hikaye açısından hem tasarım hem karakter ama sOda'nın elinde kadın gelen geçenin oyuncağı oldu.
Lin Lin potansiyel en güçlü yonko'ydu gözümde son chapterlara kadar, şimdi Kaido diyoruz ama o da hafiften nerf yedi gibi. Yine de Shanks balonundan iyidir

Oven-Daifuku'nun ödülü 300 milyon iken Tamago'nun 429,Pekoms'un 330 milyon :( Sırf aktiflikten dolayı.Bunlar ada dışına çıkıyor icraat yapıyor çünkü.Kata ne zaman darbe yediğini hatırlamıyor.Kim bilir ne kadardır aktif değil ya da Cracker'ın ödülü kuklasına ait.
Tamago’nun ovendan zayıf olduğunu nereden biliyorsun ? Yada daha güçlü olmadığını ? Sırf oven çok havladı aksiyon adamı diye güçlü olmaz.Bege dalga geçti mesela onla.

Tamago’nun ovendan zayıf olduğunu nereden biliyorsun ? Yada daha güçlü olmadığını ? Sırf oven çok havladı aksiyon adamı diye güçlü olmaz.Bege dalga geçti mesela onla.
Tamago Oven'a hiçbir şey yapamayan Pedro'nun tokatladığı adam çünkü.Oven dediğin adam aynı zamanda Page One'ın tek g3 yiyip çeneyi bırakacağı yerde Sanji,Bege,İchiji'den darbe alıp Jack gibi devam eden bir herif.Oven bariz bir şekilde Tamago,Pekoms gibi adamlardan güçlü ama ödülü az.Sulong Pekoms'a da bir tane vurdu yerdeydi Pekoms.İchiji göğsünü deldi adam savaşmaya devam ediyordu,sbsde geçiyordu sanırım Linlin'in çocukları arasında en sert vücuda sahip kişi de kendisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık