Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O her karaktere oluyor işte. İnsanlar sevmediği üyeler yapınca abartı geliyor. Ben abartan olunca yazıyorum diyen kişilerin başka karakter için yazdığını görmedim mesela. xd

Mesela bak Sanji'ye bile Wano başından beri ne kadar rakip yazıldı; Queen, King, Drake, Who's Who, Sasaki, Kyoshiro, Hawkins, Bm'nin tayfasından da birisi yazılmıştı. Veyahut Wcı'da da kaç tane karakter yazıldı. Bana battle shonen seride bunlara çok takılmak tuhaf geliyor. Hani Oda seri hakkında başka bilgi de vermiyor artık. O bunu yenecek, şu bunu yenecek diye boş muhabbet dönüyor mecburi.
Seninle tartışıp baya birbirimize laf attığımız zamanı hatırlıyormusun 1-1.5 sene önce falandı sanırım çok garipti mesela o tartışma gene bu eşleştirmeler yüzünden falan olmuştu sanırım :D

Kesinlikle illüminati beybisi ile yuva kuracak Sanji. Daha Pudding gelecek ve Sanji'ye o öpücüğü hatırlatıp p-up almasını sağlayacak falan önlerinde uzun bir yol var. Başkası haram artık bizimkine
Peki Nami-Swaaaan?

Umarım viola olur.
Viola daha iyi huylu ama daha olgun erkekleri hakediyor bence. Sanji ona 2 beden küçük gelir.

Violet Sanji'yi hakketmiyor.
Sanji Puddingle All Blueda restaurant acar umarim
Niye yav neyini gördün Viola'nın? Vücut desen var, kişilik desen var, kıvraklık, kadınsılık hepten var. Bu viola size ne etti?

Peki Nami-Swaaaan?

Viola daha iyi huylu ama daha olgun erkekleri hakediyor bence. Sanji ona 2 beden küçük gelir.

Niye yav neyini gördün Viola'nın? Vücut desen var, kişilik desen var, kıvraklık, kadınsılık hepten var. Bu viola size ne etti?
Nami bizim tayfada Luffy'den başkasına yar olmaz ki onun da olacağını sanmıyorum. Tayfa dağıldıktan sonra iyi niyetli bir müteahhit ayarlar kendine canısı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık