Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Resim ararken şöyle bir şeye denk geldim. Baya havalı görünüyor ama Laugh Tale bulunduktan sonra bunlarla savaşılacağını düşündüğümden pek ihtimal veremedim böyle bir duruma :bilmem:

Bunlar seri sonu için bir şeyler vaat ediyor. Denizciler yonkoular düştükten sonra bir şey ifade etmeyecek bana göre. Yani ana güç bunlar çıkacak yada daha farklı kişiler. Büyük savaş geçmiş öğrenildikten sonra başlayacağı için bunlar çok sonrasında karşılaşacağımız karakterler.

Bunlar seri sonu için bir şeyler vaat ediyor. Denizciler yonkoular düştükten sonra bir şey ifade etmeyecek bana göre. Yani ana güç bunlar çıkacak yada daha farklı kişiler. Büyük savaş geçmiş öğrenildikten sonra başlayacağı için bunlar çok sonrasında karşılaşacağımız karakterler.
Ben de öyle düşünüyorum. Son düşmanı hep bunlar olarak görmüştüm. Im gelse de bir şey değişmedi bence. Bunlar her halükarda sona kalacak kişiler olacaktır.

Resim ararken şöyle bir şeye denk geldim. Baya havalı görünüyor ama Laugh Tale bulunduktan sonra bunlarla savaşılacağını düşündüğümden pek ihtimal veremedim böyle bir duruma :bilmem:

Gorosei bence Son savaşa saklanıcak Raftele yolculuk ve One Piece bulma çabalarında tayfanın karşısına Karasakal ve Shanks'ın çıkacağını düşünüyorum.

Oden katılmış olur o halde :D Momo'dan şogun olmaz bu yaşta ve bu kafada, ileride ne yazık ki başa geçeçek :(
Bari Hiyori'yi başa geçirseler diyeceğim ama yok yapmazlar. Ne diyeyim Wano'nun halkına her şey müstehak. Momo geçsin başa, onu hak ediyorlar.
Amacı o zaten. :D Herkes Yamato’ya saydırdı ama derdi başka Oda’nın.Bende olaya yeni uyanıyorum.Roger’ın yanına Oden verdi tayfaya da aynısını verebilmek için Yamato gibi bir karakter tasarladı.Milletin salak,manyak düşman başına diyeceğini bile bile.Amacı raftele ikinci bir Oden götürmek.Buna bağlayacak bence.Hatta günlük yok oldu ama ben herşeyi ezbere biliyorum diye Oden’in yaptığı işin aynısını yaparsa şaşırmayın.:gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık