Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amacı o zaten. :D Herkes Yamato’ya saydırdı ama derdi başka Oda’nın.Bende olaya yeni uyanıyorum.Roger’ın yanına Oden verdi tayfaya da aynısını verebilmek için Yamato gibi bir karakter tasarladı.Milletin salak,manyak düşman başına diyeceğini bile bile.Amacı raftele ikinci bir Oden götürmek.Buna bağlayacak bence.Hatta günlük yok oldu ama ben herşeyi ezbere biliyorum diye Oden’in yaptığı işin aynısını yaparsa şaşırmayın.:gamyon:
Ray'e sormadılar, biz kendimiz buluruz diye horozlandılar şimdi zaten her şeyi bilen Odenv2'yi alarak yola devam edecekler :hhh:

Ray'e sormadılar, biz kendimiz buluruz diye horozlandılar şimdi zaten her şeyi bilen Odenv2'yi alarak yola devam edecekler :hhh:
Aynen öyle. :D Şunu anladım bu mangada tayfanın her lafı şekil yapma cool görünme amaçlı.Hepinizi gömeceğim diyip anadan kaçması gibi yada kahraman değilim et paylaşmıyorum lafları falan.Sen sonuç olarak ne yaptın diye düşünmüyor takipçi okuyor geçiyor bunun avantajından yararlanıyor Oda.O bakımdan bizim forumda akainu tarzı icraat tartışmaları iyi aslında.

Aynen kendisi.
Efsane Chinjao ile yonko deviren yumruk atan kralımız bir yumruğunu anca parçalıyordu beraber.Oradan bakarsak Zoro en az bu ikisinin toplamı kadar iş yapmış.
Bazen düşünüyorum Zoro dressrosada 3. komutana yakın olduğu için sakladı mı adamı acaba diye.Amiral koymuştu karşısına bile bile.
Oda öyle bir şey düşünmemiştir de, o amiral olayı olmamış gibi davranılıyor. :/ Komutan görmedi ama amiral gördü yinede yetinmiyorlar. Luffy dışında komutan görenler uzaktan bakanlar daha çok. xd

Oda öyle bir şey düşünmemiştir de, o amiral olayı olmamış gibi davranılıyor. :/ Komutan görmedi ama amiral gördü yinede yetinmiyorlar. Luffy dışında komutan görenler uzaktan bakanlar daha çok. xd
Aslında olayın Amiral veya komutan ile ilgisi yok Zoro'nun üzerine çok teoriler dönüyor anlıyorum dönmesini, çok sevilen bir adam Luffy'den sonra anketlerde hep peşinde geliyor ama şöyle bir şey var Zoro'nun muhtemel rakiplerini söylemekte aslında sıkıntı yok sıkıntı şu daha karakterler tanıtıldığında Zoro'nun muhtemel rakiplerini şöyle kaçıyor böyle vuruyor gözlerinden alev atıyor diye abartmamak lazım bence Luffy'de de oluyor bu olay olmuyor değil ama karakterlerin daha yaptıklarını görmeden ne gömelim ne yüceltelim diyeceğim ama olmayacak sanırım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık