Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy o darbe yüzünden kana muhtaç kaldı ölüyordu :D
O darbe yüzünden değil, kendi saldırısı yarayı daha çok açtığı için.:D Küçük bir kesik normalde zararsız gibidir ama mikrop bulaştırdın mı tehlikeli bir hal alır. Luffy'nin durumu buydu.

Zoro ise bildiğin orak darbesinin şiddeti yüzünden bayıldı gitti.:D Luffy her gün antrenman niyetine yiyor öyle darbeleri.:D

Ölüyordu kısmını mangadan baktım ama öyle bir diyalog yok be reis ben mi yanlış gördüm sende bir kontrol etsene :D
Yapma be reis üzüyorsun beni :/ Büyük denizkızı ve Chopper’ın halini görmedin mi :D
O darbe yüzünden değil, kendi saldırısı yarayı daha çok açtığı için.:D Küçük bir kesik normalde zararsız gibidir ama mikrop bulaştırdın mı tehlikeli bir hal alır. Luffy'nin durumu buydu.

Zoro ise bildiğin orak darbesinin şiddeti yüzünden bayıldı gitti.:D Luffy her gün antrenman niyetine yiyor öyle darbeleri.:D
Aynen reis Zoro oraktan sonra saldırı yapmadı zaten. Hatta orak içine giridiğin de vucudunda kitleyerek orak’ı hiç efor sarf etmiş olmadı ve aç da değildi :D Luffy kendini bıraktı desene neden uğraşıyorsun ki bu kadar ? :D

Yapma be reis üzüyorsun beni :/ Büyük denizkızı ve Chopper’ın halini görmedin mi :D

Aynen reis Zoro oraktan sonra saldırı yapmadı zaten. Hatta orak içine giridiğin de vucudunda kitleyerek orağ’ı hiç efor sarf etmiş olmadı ve aç da değildi :D Luffy kendini bıraktı desene neden uğraşıyorsun ki bu kadar ? :D
Luffy Zoro gibi bayılmadı ki? Luffy kendisine Jinbei'nin kan verdiğini bilecek kadar bilinçliydi. Zoro ise sıçrayarak uyanıyordu. Bil bakalım kimler sıçrayarak uyanır? :D

@RedTeroR

Tahmin etmek zor değil ki. Aklı gidik Killer bayıltmış sizin adamı.:D

Luffy Zoro gibi bayılmadı ki? Luffy kendisine Jinbei'nin kan verdiğini bilecek kadar bilinçliydi. Zoro ise sıçrayarak uyanıyordu. Bil bakalım kimler sıçrayarak uyanır? :D
Reis Luffy aç kalınca kuruyor mumya’ya dönüyor. Bayılmasa ne olur? Kan almasa ölecek adam :/ bayılmaktan beter oluyor herif :D KENDİNİ BIRAKTIĞI yerde denizin içi adamın. Nefes alma tüpü patlasa boğulacak :D

Law fanı diyor bunu. Hani en az 5 Milyar ederi bir meyve başkasının eli tarafından kendisine yedirilen adamın fanı.:D
Ney?
Ciddi ciddi savunma diye bunu mu diyorsun bana?
13 yaşında tedavisi olmayan, hastasını korkunç acılar yaşatan bir hastalıktan ömrünün uzatmalarını yaşarken olan olayı mı geldin sundun bana?

Hani Law'a laf etmene bir şey demezdim, sonuçta muhatabını susturmak için dediği lafı çürütmek yerine sevdiği karaktere sataşmak marifet sayılıyor tamam da tutunduğun dal bu mu senin? :eek:
Bu kadar mı mazoşistsin yahu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık