Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mevzu ne bilmiyorum ama geleceği gördüğü için ağzının içine bakıyorlar işte o sahnede la. Rüzgar gaza geldimi Nami'ye enteresan bir bilgi edinildimi Robin'e bakılmasından farkı yok o sahnenin. Kata kendi tayfasında ağırlığı saygınlığı olan bir adam ama BM'nin gözünde böyle bir durum varmı bilmiyoruz bu yaratık herhangi birine sevgi, şefkat besliyormu önem veriyormu saygı duyuyormu bilmiyoruz böyle bir sahne hatırlamıyorum ben. Onun dışında King ve Kata totalde eşittir bence ikisinden birinin üstün olması için bir sebep göremiyorum ben.
Yahu görsün görmesin,sözde adam yerine koymadığı Kata'nın ağzına bakıyor o salak Linlin.Kata'yı düşürmek için, Linlin ile Kata arasındaki ilişkiye bakıyor Densetsu.Linlin sanki Marco'ya farklı bir muamele çekicekmiş gibi.Kaido'yu bile iplemiyor bu kadın.Ki Kata başka yonko tayfasının sağ kolu tarafından rezil edilen bir tayfanın arkasını topluyor bide.

Burada savunmadan bahsediliyor. Aldığı her saldırıda hasar alan bir WB varken, Kizaru'nun Akainu'nun ataklarından hasarsız çıkan Marco var
Orada arkadaş aradaki farktan bahsetmiş. Luffy Marco'dan +3 daha kuvvetliyse Marco +4 daha dayanıklı demiş. Sen aynı farkı Beyazsakala da atıyor derken Beyazsakalin saldırı ve dayanıklılığını Luffy seviyesine indirgiyorsun.
Ayrıca hasar alması dayaniksiz yapmaz. Beyazsakalin hem saldırı gücü hemde dayanıklılığı Luffy'den daha fazladır. O yüzden Marco-Luffy denklem tartismasinda onu ortaya sürmen saçma geldi.

Orada arkadaş aradaki farktan bahsetmiş. Luffy Marco'dan +3 daha kuvvetliyse Marco +4 daha dayanıklı demiş. Sen aynı farkı Beyazsakala da atıyor derken Beyazsakalin saldırı ve dayanıklılığını Luffy seviyesine indirgiyorsun.
Ayrıca hasar alması dayaniksiz yapmaz. Beyazsakalin hem saldırı gücü hemde dayanıklılığı Luffy'den daha fazladır. O yüzden Marco-Luffy denklem tartismasinda onu ortaya sürmen saçma geldi.
Dayanıklılık da demedi savunmada dedi. Savunmada WB, Luffy'den de kötü bir durumda idi MF'de. Aldığı her saldırıya hasar bırakıyordu.

Marco'nun Luffy'den de daha dayanıklı olduğunu düşünmüyorum. Savunması iyi ayrı.

Onu bilmemde Linlin ile Kata arası ilişki Luffy ve Zoro ilişkisine çok benziyor. Ama hangi manada bir açıklayayım.
Kadın yonko olmuş hala şelaleden yuvarlanmalar, kendinden güçsüz jimbei gibi elemanlardan ayar yemeler falan aynı Luffy kafası.
Kata kendi dengi olan hiçkimseye ezilmez. Zoro gibi bu konuda.
Bu adam en güçsüz sağ kol olur mu zannetmiyorum ama sağ kolların hepsi ayrı canavarlar o yüzden birşeyde diyemiyorum.
Öyle zaten.Ben Kata'nın ağırlığı daha fazla derken ciddiydim.Bm tayfasında Kata'ya duyulan saygı,sevgi Linlin'e olanınkini katlar ama hem korku hem de güç yüzünden itaat ediyorlar muhtemelen.Kaido'nun,WB'nin,Shanks'ın, Linlin'in yaşadığı durumları yaşamasına imkan var mı yani :D Herifin misyonu bile aynı değil diğer sağ kollarla.

Wano güç sıralaması yapılmış bir 5'li de benden gelsin

1 - Kaido = BM
2 - Luffy
3 - Marco
4 - King
5 - Queen
Bu net gibi sonrası biraz zor. Sıralanmıyor cidden :D Ama deneyelim tüm ağır topları. (Tabi şimdiki halleri arc sonunda neler olur bilinmez)
6.Smothie
7.Jack=Ashura
8.Yamato=Denjiro=Inu ve Neko sulong=Perospero
9.Kid=Law=Kuşa benzeyen kın
10. Zori=Who=Drake
11. Şanşi=Apoo=Sasaki=Hawkins

Son düzenleme:
Wb çöp denizciden kılıç yiyor Kaido yemiyor Kaido>Wb diyenler ile aynı mantığı mi yürütüyorsun ?
Konuyu niye değiştirmeye çalışıyorsun ki? Burada Marco'nun savunmasının WB'den de daha iyi olduğu söyleniyor. Değil mi yoksa? Sen Luffy'i al Marco yerine koy, Marco'nun yaptıklarını yapamaz dedin. Aynını WB için de dersin. Kizaru'nun saldırısını o şekilde WB de durduramaz. Aynını Amiral'ler için bile diyebilirsin. WB'nin saldırısını Aokiji'den başka durdurabilecek var mıydı? Doğrudan böyle bir karşılaştırma yapılamaz. Meyve güçlerinin avantajı doğal olarak devreye giriyor bu noktada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık