Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro fanları niye Lawı harcıyor :( Beklenilenin aksine fightlar dönecek gibi hissediyorum. Luffyde, geri kalanlarda tek dövüşmeyecek gibi.
Marco ve Luffy,
Zoro ve Kid,
Law ve Sanji beraber ayrılacak kendi fightlarını yapacaklardır. Çok fazla kişi var adada.

Gerçi Denjiro - Ashura falan var hesaba katılmayan, özellikle Denjiro'nun Zoro'dan güçsüz olduğunu düşünmüyorum şu an. Bi de Jinbe katılabilir yaptığım listeye.

@King ben harcamadım reis. :gamyon:

Linlin tarafından adam yerine konmayan Kata.Herifin ağırlığı kaptanından fazla.Kendi tayfasında daha Queen ile atışan King'den daha zayıf tabii.Öyle kaptanından 10 küsür yaş büyük olduğu için akıl hocalığı yaptığından da değil.

Reylih de sağ kol.Sağ kolları belli bir kalıba sıkıştırmaya çalışmayın.Marco da Reylih de sıradan sağ kollar değil.Birisi korsan kral sağ kolu diğeri Dünyanın en güçlü Marcoyu yenip yonkou oluyor Teech.Diğerleri ile karıştırma.

Ağır yenilgi lafını Robin söylüyor.Bir ehemniyeti yok ne söylediğinin görene kadar.Mangaka neyin ne olduğunu hep farklı gösteriyor.
Bu Ray ve Marco'ya özgü bir şey değil.Çünkü hiçbir sağ kol sıradan değil.Teach sadece Marco'yu yendi diye yonko olmadı bu arada.Marco ve geriye kalan wb tayfasını yendiği ve bölge sahibi olduğu için yonko sayıldı.Bu mantıkla Luffy de Kata ve Cracker'ı indirdi diye 5.imparator olarak geçiyor ama kabul etmezsin onu.

Son düzenleme:
Linlin tarafından adam yerine konmayan Kata.Herifin ağırlığı kaptanından fazla.Kendi tayfasında daha Queen ile atışan King'den daha zayıf tabii.Öyle kaptanından 10 küsür yaş büyük olduğu için akıl hocalığı yaptığından da değil.
Mevzu ne bilmiyorum ama geleceği gördüğü için ağzının içine bakıyorlar işte o sahnede la. Rüzgar gaza geldimi Nami'ye enteresan bir bilgi edinildimi Robin'e bakılmasından farkı yok o sahnenin. Kata kendi tayfasında ağırlığı saygınlığı olan bir adam ama BM'nin gözünde böyle bir durum varmı bilmiyoruz bu yaratık herhangi birine sevgi, şefkat besliyormu önem veriyormu saygı duyuyormu bilmiyoruz böyle bir sahne hatırlamıyorum ben. Onun dışında King ve Kata totalde eşittir bence ikisinden birinin üstün olması için bir sebep göremiyorum ben.

Sen Luffy ile Edward Newgate'in saldırı gücünü ve dayanıklılığını bir mi görüyorsun?

Gerçi dee Dresrossa zamanında G4 Luffy Beyazsakalı ziplatır, tüm tayfayı tekleye tekleye 1 dakika içinde alır diyordunuz ama fikriniz değişmiştir diye düşünmüştüm.
Burada savunmadan bahsediliyor. Aldığı her saldırıda hasar alan bir WB varken, Kizaru'nun Akainu'nun ataklarından hasarsız çıkan Marco var.

Benim söylemediğim şeyleri de ben söylemişim gibi lanse etmeye çalışma. G4 Luffy , Beyazsakal'ı zıplatır derken yener anlamında ise hayır ama etki eder ise eder bu çok açık. Onun bunun mermisine hasar alan adam g4 Luffy'den de hasar alır zaten.

Onu bilmemde Linlin ile Kata arası ilişki Luffy ve Zoro ilişkisine çok benziyor. Ama hangi manada bir açıklayayım.
Kadın yonko olmuş hala şelaleden yuvarlanmalar, kendinden güçsüz jimbei gibi elemanlardan ayar yemeler falan aynı Luffy kafası.
Kata kendi dengi olan hiçkimseye ezilmez. Zoro gibi bu konuda.
Bu adam en güçsüz sağ kol olur mu zannetmiyorum ama sağ kolların hepsi ayrı canavarlar o yüzden birşeyde diyemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık