Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam Squardo'nun boyuna gelmek için diz çöküp sarıldı ya ona da diz çöktü mü diyorsun. :D Daha ortada hastalıktan kalp teklemesi bile yokken.Hastalıktan başka birşey diz çöktüremedi adama zaten o yüzden ayakta öldü.
Hastalık diz çöktürdü ama ölüm çöktüremedi. Hastalık> Ölüm. Mantık ölü yaşamıyor artık.

Kim diyor onu yav? WB diz çöktükten kaç sayfa sonra Squardo'nun konuşmalarından sonra sarılıyor.

Bölümü okuyun. :D

https://manga4life.com/read-online/One-Piece-Digital-Colored-Comics-chapter-563.html

Siz buna da sarılmayı planladığı için kanı siliyor dersiniz.

Yahu Wb son sınırına kadar gelmiş orda adam daha ne yapsın? Bu adam ölümsüz falan mı? Sonsuz enerjisi falan mı var?

Oden bile bu kadar takmadı bu olayı yemin ediyorum :D Wano o zaman da kapalı değil miydi?

Balikadam adasinin kralini o kastediyorsan o adam yardim istememis miydi ? :)
WB'nin gücü yetersizdi diyorsun? :D

Bahsettiğim yer WB ölünce Marco'nun emekliliğini yaşadı yer. Hani öksüz yetim vs kimselerin bulunduğu yer.

Hahaah bu nasıl mantık lan? Oden'i sevmiyoruz diye WB'nin Oden konusundaki sıvamasını görmezden mi gelelim? :D
Hayır Oden'in senaryoya daha sonradan dahil edilmiş yama bir karakter olduğunun farkında olun sadece. Onun üzerinden yazara laf edilmesi gerekir daha çok. Çünkü WB gösterilen kadarıyla gayette tayfasına önem veren birisiydi. Eğer Wano'ya gitse şuan bu arcı okuyor olabilir miydik? Birde böyle düşünmek lazım.

İyi veya kötü yazar bir bahane üretmiş sonuçta. Tutarsız bir neden ama ortada bir neden var. Luffy bir daha kaçmayacağım dedikten sonra BM'den kaçınca nasıl senaryo gereği oluyorsa bu da senaryo gereği.

Wb gibi bir vasıfsızı tartışmak cidden zaman kaybı. Göm geç iskele babasını. Tırsaklığından tayfasına H. Haki sahibi adam bile almak istemiyor aman tadımız kaçmasın diye.

Hastalık diz çöktürdü ama ölüm çöktüremedi. Hastalık> Ölüm. Mantık ölü yaşamıyor artık.

Kim diyor onu yav? WB diz çöktükten kaç sayfa sonra Squardo'nun konuşmalarından sonra sarılıyor.

Bölümü okuyun. :D

https://manga4life.com/read-online/One-Piece-Digital-Colored-Comics-chapter-563.html

Siz buna da sarılmayı planladığı için kanı siliyor dersiniz.

Evet tam olarak diz çökme değil de tek ayakla yapmış.Sarıldığı sahneden konuşunca onun için demiştim orada sarılması için o şekilde çizerdi.Wb cüssesiyle Squardo bir değil.

Demek boydan boya giren kılıç baya etkiliyor adamı küçümsememek lazım.Ciddi yara olduğunu da hep söylemişimdir.Wb dışında biri savaşı bitirirdi orada.

Ama saçma olan şu ki 210 milyonluk dandirik adamın koca imparatora saplasa da yara verebilmesi.Şu an Bm,Kaido ağzında mızrak kırıyorlar.Çok mantıksız geliyor.Hani hasta,güçten düşmüş bile olsa o eziğin hakisini geçip boydan boya sokamaması gerekirdi.Şu an manga imparatorlar sıradan birinden yara almaz diyerek ilerliyor.Önceki çizdikleriyle çelişiyor bence.

Evet tam olarak diz çökme değil de tek ayakla yapmış.Sarıldığı sahneden konuşunca onun için demiştim orada sarılması için o şekilde çizerdi.Wb cüssesiyle Squardo bir değil.

Demek boydan boya giren kılıç baya etkiliyor adamı küçümsememek lazım.Ciddi yara olduğunu da hep söylemişimdir.Wb dışında biri savaşı bitirirdi orada.

Ama saçma olan şu ki 210 milyonluk dandirik adamın koca imparatora saplasa da yara verebilmesi.Şu an Bm,Kaido ağzında mızrak kırıyorlar.Çok mantıksız geliyor.Hani hasta,güçten düşmüş bile olsa o eziğin hakisini geçip boydan boya sokamaması gerekirdi.Şu an manga imparatorlar sıradan birinden yara almaz diyerek ilerliyor.Önceki çizdikleriyle çelişiyor bence.
Orada ki olay deri farkı. Yani yonkou olan shanks'te teach'den kalıcı darbe yedi sonuçta.

Hayır Oden'in senaryoya daha sonradan dahil edilmiş yama bir karakter olduğunun farkında olun sadece. Onun üzerinden yazara laf edilmesi gerekir daha çok. Çünkü WB gösterilen kadarıyla gayette tayfasına önem veren birisiydi. Eğer Wano'ya gitse şuan bu arcı okuyor olabilir miydik? Birde böyle düşünmek lazım.

İyi veya kötü yazar bir bahane üretmiş sonuçta. Tutarsız bir neden ama ortada bir neden var. Luffy bir daha kaçmayacağım dedikten sonra BM'den kaçınca nasıl senaryo gereği oluyorsa bu da senaryo gereği.
Hmm bunları yazıyorsun ama bir önceki mesajında ''Oda'nın tutarsızlıkları'' yerine ''Luffy'nin tutarsızlıkları'' diyebiliyorsun? Ama iş WB'ye gelince olay bir anda yazara mı dönüyor? :D

Valla biz zamanında Luffy'nin olayını senaryo demeyip acımasızca Luffy gömenleri de gördük. Ama olay kendi karakterlerine dönünce o kardeşlerimiz bir anda senaryo analisti kesildiler başımıza. :)

WB'nin gücü yetersizdi diyorsun? :D

Bahsettiğim yer WB ölünce Marco'nun emekliliğini yaşadı yer. Hani öksüz yetim vs kimselerin bulunduğu yer.
Evet gücü yetersiz ve dayanıklılığı az olduğu söylenebilir ama burda rakibin de dayanıklılık ve saldırısını hesaplamak gerekiyor ki Wb kaç saatir denizcilerle mücadele ediyor orda el insaf ya :D Bu adamı nasıl gördüğüne de bağlı aslında :D

Bana öyle birisi söyle ki Wb'nin yedigi hasarlari yiyip, onun kadar eforu harcayabilip buraya kadar gelebilsin?(Luffy olmasin pls :))

Hmm bunları yazıyorsun ama bir önceki mesajında ''Oda'nın tutarsızlıkları'' yerine ''Luffy'nin tutarsızlıkları'' diyebiliyorsun? Ama iş WB'ye gelince olay bir anda yazara mı dönüyor? :D

Valla biz zamanında Luffy'nin olayını senaryo demeyip acımasızca Luffy gömenleri de gördük. Ama olay kendi karakterlerine dönünce o kardeşlerimiz bir anda senaryo analisti kesildiler başımıza. :)
Yahu mesajımda Luffy olayı senaryo diyorum ya zaten. Kusursuz bir karakter değil yani Luffy eğer senaryo değil dersek olaya. Ama acımasızca gömmüyorum işte. :D

Fanı olduğunuz karakterde de var tutarsızlıklar ama konu ona gelince sizde farklı değilsiniz yani o kişilerden. WB'ye gelince olayın yazara dönmesinde garip bir şey yok çünkü adam Oden'i WB korsanlarına dahil ettiği andan itibaren zaten büyük senaryo tutarsızlıkları olacağı belliydi. WB dediğiniz gibi biri olsa tayfasında ki bir kişi için onca Amiralin, Garp'ın, Shickibukailerin olduğu yere dalar mı ? Hemde yaşlı halinde yani. Gözü böyle korkusuz olan biri zirve halinde Oden'e olanları öğrenip Wano'ya gitmemiş olsa büyük bir sıvama olurdu. Şu hali de pek tutarlı gelmiyor ama adam bir neden sunmuş ortaya. Bunun üzerine hala WB'nin karakterine laf etmek saçma. Edeceksen de o zaman bütün karakterler için yapacaksın bu tutumu.

Evet gücü yetersiz ve dayanıklılığı az olduğu söylenebilir ama burda rakibin de dayanıklılık ve saldırısını hesaplamak gerekiyor ki Wb kaç saatir denizcilerle mücadele ediyor orda el insaf ya :D Bu adamı nasıl gördüğüne de bağlı aslında :D

Bana öyle birisi söyle ki Wb'nin yedigi hasarlari yiyip, onun kadar eforu harcayabilip buraya kadar gelebilsin?(Luffy olmasin pls :))
Lan bari WB'nin gücü yetersizdi diye adamı savunma. Ben vurdum, sen öldürdün adamı.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık