Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb'nin Oden'den haberi yok. Oden kendi isteğiyle tayfadan ayrılmıyor mu? Oden yardım istese Wb gelmez mi?

Akainu'ya elinden geldiğince büyük hasarlar verdi. Akainu dayanıklıysa Wb ne yapsın? :D

Teach olayı Shanks'in deyimiyle bir gizemden ibaret. Wb'nin orda karismamasinin gecerli bir nedeni vardir diye tahmin ediyorum.

Bu arada Oden'in olayı tamamıyla vatani bir gòrev taşıyor. Tayfadayken Oden'e zarar gelmişte Wb mi karışmamış?
Şuraya WB yerine maymun getirsen WB'den daha güzel üç maymunu oynar. WB'nin olayı dostlar alışverişte görsün. :)

Olabilir. Sonuçta görünen o. Kendi dizi kendi kararı.
Kalp krizine diz çökmeyi uygun görmüş, kafasının yarısı yokken ölmeyi, öldüğünde düşmeyi uygun görmemiş.
Bize laf düşmez.
Görünen o değil, görmeye çalıştığınız o. WB de diz çöker normal bir şey. Darbeyi yedi ve çöktü. Sarılmanın bununla alakası yok..

Görünen o değil, görmeye çalıştığınız o. WB de diz çöker normal bir şey. Darbeyi yedi ve çöktü. Sarılmanın bununla alakası yok..
Adam Squardo'nun boyuna gelmek için diz çöküp sarıldı ya ona da diz çöktü mü diyorsun. :D Daha ortada hastalıktan kalp teklemesi bile yokken.Hastalıktan başka birşey diz çöktüremedi adama zaten o yüzden ayakta öldü.

Wb'nin hatalari var onu kabul ediyorum. Evlatlari arasindaki iliski saglam degil. Yoksa iliski saglam olsa Squardo onu yapmayi aklindan bile gecirmez ama dedigin olaylarin gecerli bir sebebi var.
Hangi geçerli sebepten bahsediyoruz? Yahu adam boş konuşmaktan öteye geçememiş işte. Adama altın tepside Teach'i sundular, onu bile öldüremedi adam. Oden'den haberi yok falan hikaye. Sen dünyanın en güçlü adamı isen, Yeni Dünya'nın bilmem neresindeki insanları düşünüp oraya yardım etmeyi aklına getiriyorsan, koskoca Wano'yu da aklına getireceksin arkadaş. Kısaca geçerli sebep dediklerin içi boş açıklamalar bana göre. Garp'ın ''gavat'' yapıldığı bu forumda, şimdiye WB'ye ''master gavat'' unvanı verilmesi lazımdı.

Seride boş konuşanlar listesinde WB ilk sıralara oynar rahatlıkla. Söze gelince birisi WB'nin adamına dokununca dünya neler olduğunu görmeli. Ama uygulamaya gelince;

-Thatch'i öldüren Teach kıçını yaya yaya imparatorluk zevklerini tadıyor.

-Ace'i delen Akainu rütbe üstüne rütbe atlıyor.

-Oden'i çorba yapan Kaido zevkü sefa peşinde koşuyor.

Boş konuşmada WB gibisi bir daha gelmez. :)
Oden'e o kadar laf ediyordunuz konu WB gömmeye gelince hemende argüman olarak öne sürüyorsunuz. Görende Luffy gelmiş geçmiş en tutarlı karakter sanır. Bence siz daha iyisiniz boş konuşmada. :)

Hangi geçerli sebepten bahsediyoruz? Yahu adam boş konuşmaktan öteye geçememiş işte. Adama altın tepside Teach'i sundular, onu bile öldüremedi adam. Oden'den haberi yok falan hikaye. Sen dünyanın en güçlü adamı isen, Yeni Dünya'nın bilmem neresindeki insanları düşünüp oraya yardım etmeyi aklına getiriyorsan, koskoca Wano'yu da aklına getireceksin arkadaş. Kısaca geçerli sebep dediklerin içi boş açıklamalar bana göre. Garp'ın ''gavat'' yapıldığı bu forumda, şimdiye WB'ye ''master gavat'' unvanı verilmesi lazımdı.
Yahu Wb son sınırına kadar gelmiş orda adam daha ne yapsın? Bu adam ölümsüz falan mı? Sonsuz enerjisi falan mı var?

Oden bile bu kadar takmadı bu olayı yemin ediyorum :D Wano o zaman da kapalı değil miydi?

Balikadam adasinin kralini o kastediyorsan o adam yardim istememis miydi ? :)

Mangakanın çizdiği şey, ben görmek istiyorum diye öyle çizilmiyor, öyle çizdiği için öyle görünüyor. Sen görmek istemiyorsun diye herkesi kendin gibi sanma yahu. Sonuçta adam ayakta öldü mü öldü.
Gerisi senin boş çaban. :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık