Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:ühü::respect::a:

En başta senin karşılaştırman hatalı reyis. Cracker'le birini karşılaştırmak istiyorsan bu Jack olmalı. Cracker bir zahmet P1'den güçlü olsun zaten. Herif yonkou komutanı. P1 dediğin bebe ise yonkou komutanları dışında kalıp yonkou komutanı olmak isteyen oluşumun dibindeki isimlerden. Kaldı ki P1 ve Ulti'nin öyle bir amacı olduğunu da zannetmiyorum. Onu isteyen 2 kişi Sasaki ve Who sadece. Dolayısıyla denezorların hakkını yememek lazım. Bence f6 en azından Bm'nin yonkou komutanı dışında kalan kesiminden çok daha sağlam bir oluşum. Bm'yi Kami korumuş. Normal şartlarda Kaido'yla karşı karşıya gelse Kaido içinden geçermiş bu müptezelin.
Cracker bir zahmet P1den güçlü olsun değil olay işte.Luffy'nin g3ünün bile yaptığı etkiyi gördük Page One'a.Aynı saldırı Cracker'ın askerini çizemiyor diyorum.Arada fark değil uçurum var.Cracker ile Jack'i karşıılaştırdığımda da Jack bana göre geri.F6nın Bm'nin veteranlarından iyi olduğunun bir kanıtı yok bu arada.P1 g3e gidiyor,Ulti desen base Luffy'e tepki veremiyor daha.Bu onların daha sağlam olduğunu göstermez yani.

Ne Kaido ne Bigmom Donquixote Doflamingonun tırnağı etmez. Ne boss olarak ne karakter derinliği olarak.

Oysa adam Doflamingo için 15 cilt defter tutmuş, taa 100 küsürüncü bölümden Dressrosa da yaşanacakları göstere göstere işlemişti

One piecedeki açık ara en derin boss Doflamingodur
Luffy'nin yaptığı en iyi VS Lucci ile,karşılaştığı en sağlam karakter ise Doflamingo'dur.Arc ne yazıkki biraz çocuksuydu o oyuncak muhabbeti falan ama Doffynin halkı kukla gibi kullanıp Katliam yapması,Fujitora'nın da buna öfke duyması inanılmaz eğlenceliydi.Öyle kan vahşet gerek One Piece'e.Ama çocuk oyunu sürdürüyor gibiyiz.

Cracker bir zahmet P1den güçlü olsun değil olay işte.Luffy'nin g3ünün bile yaptığı etkiyi gördük Page One'a.Aynı saldırı Cracker'ın askerini çizemiyor diyorum.Arada fark değil uçurum var.Cracker ile Jack'i karşıılaştırdığımda da Jack bana göre geri.F6nın Bm'nin veteranlarından iyi olduğunun bir kanıtı yok bu arada.P1 g3e gidiyor,Ulti desen base Luffy'e tepki veremiyor daha.Bu onların daha sağlam olduğunu göstermez yani.
Cracker'le Daifuku'yu karşılaştırmak gibi bir şey seninkisi. Hatta daha kötü.

Ulti ve P1'in yerini bir tayin edelim önce. Bunlardan kesin olarak güçlü olan Drake, Sasaki ve Who var. Bu 3' lü arasında da belli bir fark var desen Ulti ve P1 ile bu 3'lü arasındaki fark kademeli olarak katlanarak artıyor demektir. F6'nın tepedeki 3'lüsünün en güçlüsü hangi seviye bu da önemli tabi. Bana en sağlamı Yk3 ayarında anca çıkar gibi geliyor. Bu şekilde düşünürsek en sağlamı ne ki en güçsüz ne olsun da buna g3/komutan kıyası yapalım durumu oluşuyor. Ulti ve P1 statü olarak bakıldığında komutan olmaya yakın bile değil yani. Onların üstünde en az 3 kişi var. Hee yine de buna rağmen F6, Bm'nin komutan dışında kalan güçlerine göre daha sağlam diyorum ben. Tabii burada f6 ile karşılaşacak güçlerin kimler olduğu, p-up alıp almadıkları gibi etkenler de önemli olacak. Bekleyip görelim bakalım.

Cracker'le Daifuku'yu karşılaştırmak gibi bir şey seninkisi. Hatta daha kötü.

Ulti ve P1'in yerini bir tayin edelim önce. Bunlardan kesin olarak güçlü olan Drake, Sasaki ve Who var. Bu 3' lü arasında da belli bir fark var desen Ulti ve P1 ile bu 3'lü arasındaki fark kademeli olarak katlanarak artıyor demektir. F6'nın tepedeki 3'lüsünün en güçlüsü hangi seviye bu da önemli tabi. Bana en sağlamı Yk3 ayarında anca çıkar gibi geliyor. Bu şekilde düşünürsek en sağlamı ne ki en güçsüz ne olsun da buna g3/komutan kıyası yapalım durumu oluşuyor. Ulti ve P1 statü olarak bakıldığında komutan olmaya yakın bile değil yani. Onların üstünde en az 3 kişi var. Hee yine de buna rağmen F6, Bm'nin komutan dışında kalan güçlerine göre daha sağlam diyorum ben. Tabii burada f6 ile karşılaşacak güçlerin kimler olduğu, p-up alıp almadıkları gibi etkenler de önemli olacak. Bekleyip görelim bakalım.
Who,Sasaki,Drake ile Ulti ve P1 arasında illaki fark vardır da bu kadar fark olması çok zor diyorum ben.Cracker'ın g2,g3 döven onlarca askeri yapabildiğini biliyoruz.G2,G3 Luffy zaten gördüğümüz kadarıyla ileri seviye hakisiz bile Ulti ve P1'e fazla.Who ile bu adamlar arasında uçurum olması lazım anca Who'nun yc3 etmesi için.Ulti ve Page One ikilisi bariz bir şekilde Kaido'nun Oven-Daifuku ikilisi gibi geliyor bana.

acaba op karakterleri eskiden daha mı kaliteli işleniyordu? yada kafa karıştıracak daha az şey, daha sade bi yapı olduğu için anlaşılması mı kolaydı? belki de bu karmaşada istediğimiz gibi ya da sade hareket etmeyen karakterler bizi geriyor :S

Son düzenleme:
acaba op karakterleri eskiden daha mı kaliteli işleniyordu? yada kafa karıştıracak daha az şey, daha sade bi yapı olduğu için anlaşılması mı kolaydı? belki de bu karmaşada istediğimiz gibi yada sade hareket etmeyen karakterler bizi geriyor :S
Niye bizim yerimize fikir sunuyorsun ki? Çoğu insan dalgasında zaten takamayan anten taksın haydeeeee next xext star hem de hadi koçum hadi Zoro anlaşılmaz falan değil. Wano sonu amiral + Kaido'yu kesecek. Unutmadan söyleyeyim yoldan geçerken de Kyoshiro ya da Queen'i alır çünkü onun uhrevi bir yapısı var hadi bakalım.

Bu ne arkadaş yaaa :S bıktım bu tarz yargılayıcı yorumlardan .s

acaba op karakterleri eskiden daha mı kaliteli işleniyordu? yada kafa karıştıracak daha az şey, daha sade bi yapı olduğu için anlaşılması mı kolaydı? belki de bu karmaşada istediğimiz gibi yada sade hareket etmeyen karakterler bizi geriyor :S
-da ayrı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık