Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir de Wb 5 tümene bölüyor tayfasını ciddi bir sayı farkı var muhtemelen iki tayfa arasında.Ciddi bir savaş da olmadığından düşük eforla doğal bir sonuç olabilir bu durum

20 yaşındaki Marco Ray tuttu ise Ya Ray amiral altı bir karakter yada Marco amirale veya bazılarına göre yonkou denginde bir karakter oluyor. Bunun saçmalığını herkes görebilir sanırım.
Ray'ı, Oden tutmuştur. Gaban'ı ise Marco tutmuştur. Sonuçta Gaban'ın gücünü bilemiyoruz değil mi?

Veyahut çakal Ray, Whitey Bay'la takılmıştır.

Yazdığın şey bu ''Buna kendini inandiran varsa bir şey diyemem ama kendini kandırır''

Mangada olanın aksini savunurken bana söylediğin şeyin anlamı da bu.

Demagoji; halkın isteklerine, ön yargılarına ve korkularına dayalı olarak yapılan siyaset ve destek arayışıdır. Yunanca demos ve agogos kelimelerinin birleşiminden türemiştir. Genellikle üstün bir hitabet ve propaganda yeteneği gerektirir.
Söz sanatı işte. Sen de onu kullanıyon. Altı dolu bir açıklama yok.:(

Ray'ı, Oden tutmuştur. Gaban'ı ise Marco tutmuştur. Sonuçta Gaban'ın gücünü bilemiyoruz değil mi?

Veyahut çakal Ray, Whitey Bay'la takılmıştır.
Ne Gaban'nın nede Marco'nun o zaman ki gücünü bilmediğimiz için böyle düşünülebilir.Ama öyle bile olsa 20 yaşındaki Marco'nun Gaban'ı tutacağını düşünmüyorum. Sonuçta Gaban Ray ile birlikte tanıtılmış tek Rogar korsanı. Oda hiçbir zaman göstermeyecek ama adaya ve karakterlere hiçbir şey olmadığını düşünür isek karakter seviyeleri için dikkate alınacak bir savaş değil benim için.

Ölümüne bir savaş yoksa bu sadece Roger tarafındakiler için geçerli değil. Whitebeard tarafındakiler için de geçerli. İster ölümüne olsun, ister şakacıktan olsun her iki taraf için de durum aynı. Yani yenişememiş olmaları yenişememiş olmaları demektir, Roger tayfası yenemedi diye bahane aramaya gerek yok.
Ona karşı bir şey demedim ama fark nasıl olmaz. İki aslan ölümüne savaştı mi biri ölür diğeri yaralı kalır. Aynı aslanlar güresirler de günün sonunda beraber avlanırlar. Ölüme savaşta gerçek fark ortaya çıkar. Roger'ın tayfa çok daha olgun güçleri oturmuş bir tayfa WB-Oden Roger-Ray'e denk desen Gaban ve geri kalanı karşılayacak adam yok olmaması lazım. Marco dediğimiz adam o sıra sırf Roger'ın aurası ile altına sıçıyor ben uçmam oraya diyor. :(

Kendimizi buna inandırmamıza gerek yok olan şey bu. Kendini inandırması gerekenler başkaları. Bak orada çok net yazmış çizer zamanının en büyük iki tayfası üstünlük değişe değişe 3 gün 3 gece savaştı diye. Adamın savaş çizmesi bu evreni bu. İnanmakla alakalı bir durum yok yani.
Yani o resme bakarak hareket edeceksek Roger&Garp vs Xebec&Whitebeard&Kaidou&BigMom&Shiki gibi bi örnek var elimizde. Oden net tutmuş mudur Rayleigh’i bilemem ama ikisinden birini engellemiş muhtemelen.

Yani o resme bakarak hareket edeceksek Roger&Garp vs Xebec&Whitebeard&Kaidou&BigMom&Shiki gibi bi örnek var elimizde. Oden net tutmuş mudur Rayleigh’i bilemem ama ikisinden birini engellemiş muhtemelen.
Ne oldu bilmiyoruz yav Mangada , Roger ve Garp içlerinden geçti yazıyor ama ne olduğunu bilmiyoruz.

Zaten öyle olmuş diyenlere bir şey diyemem(4v2) demiştim daha öncesinden de. Her ne kadar ben öyle olma ihtimalini düşünmesem bile bunu iddia edenlere laf söylemiyorum. @Alpamis'a karşı yorum atmamın sebebi de bu, kendi fikrinin doğru olduğuna inanabilir ama mangada olanı söyleyen kişiye çıkıp kendinizi kandırmayın hikayesine girmemeli. Demogoji yapıyor işte :hıh:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık