Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King boş çıkmaz. Diğer tüm sağ kollar gibi bunun da kendine has bir havası var. Irkı çok nadir. O da merak uyandırıcı. Gücüne güvendiği belli ama Jack gibi çılgın bir kibre sahip olduğunu düşünmüyorum. Hitetsu'yla bir akrabalığı da olabilir, kanatlardan yola çıkarsak. Wano'da doğmuş ve toplumdan dışlanmış biri olabilir. Belki Kaido'yu ilk etapta oraya getiren de King'dir.

WB'nin köyündeki insanları korumak istiyor çünkü. Tüm WB tayfasını ürkütüyor deyince sanki tüm tayfa bir arada ve sadece Weevil'dan tırsıyorlar gibi anlaşılıyor. Marco'yu alamaz çok net. Diğer komutanları alabilir bence, diğer türlü bu kadar hype yapmazdı mangaka. Sağ kol ve üzeri olan kimse bu kadar moron değil. Mangaka o seviyedeki kimseyi böyle resmetmedi. Bu da en fazla hayvani fiziksel güçle sağ kol olmuştur, bu da onu tek boyutlu yapar. Bu tarz düşmanlar da genelde öyle veya böyle altedilir. Hikayede fazla yer kaplamaz.

Tekrar söyleyeyim, bence çok fazla abartılıyor Weevil. Hikayede tek bir amaca hizmet edip devreden çıkacak biri, o kadar. Oda'nın seriye dahil etme sebebi neyse, o sebep gerçekleştiğinde bir önemi kalmayacak.
Weevil Beyazsakal'ın gençliğine benzetilen bir karakter. Tek boyutlu çıkacak tek şeyi zekası olacaktır. Bir de bacakları.

King'in olayı bence bariz.Hani teori demeye bile gerek duymuyorum görünen köy ortada.Magellan'dan önceki müdür yada bir ihtimal Shiryuu gibi gardiyandı eskiden.Hükümette çalışmış olması bana göre kesin.

Shiryuu hala resmi kıyafetle takılıyor.King de muhtemelen onun gibi üniformayı değiştirmek istememiş.

Herkesin Karasakal'a tek seferliğine bile olsa sempati duyduğu sahnedir. One Piece için o kadar ikonik bir sahne ki... Güldükleri adam ilerde Yonkou oluyor. Ayrıca Luffy'nin bakışları aşırı iyi.

Luffy ve Karasakal aynı bozuk paranın yüzleri gibi, çok doğru bir söylem olmayabilir ama bu bir noktada kesinlikle böyle.

Sanji genelevde BM'yi nasıl göremiyor ?
Ya görmüşse :flaugh:
Karasakal yanlış bişey yapmadı.
Kime göre neye göre. Muhtemel olarak Rocks'un iradesini devralıp takip etmiş olduğu yolda evet, mantıken yapmadı. Luffy ne yapıyorsa onun farklısından yaptı. Ancak onurunu önemsemeyip yaptığı eylemler kesinlikle belli bir oranda adilik içeriyor. Karasakal izlediği yolda onurunu ve gururunu çok önemsemiyor fakat ne pahasına olursa olsun hedefine ulaşma peşinde. Luffy ise onurunu veya gururunu asla kırdırmayıp, yaptığı olayların sonucunu asla ama asla düşünmeden hedefine doğru ilerliyor. Kritik farklar gibi gözükebilir fakat bir noktada kesinlikle benzer. Bu yüzden aynı paranın iki farklı yüzü yakıştırması çok doğru bence.

Silinmiş Üye

Ya görmüşse :flaugh:

Kime göre neye göre. Muhtemel olarak Rocks'un iradesini devralıp takip etmiş olduğu yolda evet, mantıken yapmadı. Luffy ne yapıyorsa onun farklısından yaptı. Ancak onurunu önemsemeyip yaptığı eylemler kesinlikle belli bir oranda adilik içeriyor. Karasakal izlediği yolda onurunu ve gururunu çok önemsemiyor fakat ne pahasına olursa olsun hedefine ulaşma peşinde. Luffy ise onurunu veya gururunu asla kırdırmayıp, yaptığı olayların sonucunu asla ama asla düşünmeden hedefine doğru ilerliyor. Kritik farklar gibi gözükebilir fakat bir noktada kesinlikle benzer. Bu yüzden aynı paranın iki farklı yüzü yakıştırması çok doğru bence.
Yakıştırman bence de doğru.Thatch'ı öldürmesi dışında adilik içeren bir hareketi olduğunu düşünmüyorum.Bu da tartışılır.

Herkesin Karasakal'a tek seferliğine bile olsa sempati duyduğu sahnedir. One Piece için o kadar ikonik bir sahne ki... Güldükleri adam ilerde Yonkou oluyor. Ayrıca Luffy'nin bakışları aşırı iyi.

Luffy ve Karasakal aynı bozuk paranın yüzleri gibi, çok doğru bir söylem olmayabilir ama bu bir noktada kesinlikle böyle.
Kötü ve acımasız biri olması aşırı koymuştu bana çok sempati beslemiştim.aynı Naruto'daki Kabuto gibi ;(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık