Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neko,Marco ve ekibini arayacağına Shanks'a ulaşmayı denese daha mantıklı olmaz mıydı?Luffy'nin fikrini dışarıda tutmak kaydıyla tabi o zaten istemez.

Shanks muhtemelen imparatorlar arasında çatışmaya pek sıcak bakmazdı ama Neko onun bakış açısını biliyor mu ki?

Yonkou olmadan önce biraz salaklıkları olmuş olabilir. Ace olayına bir şey diyemem. Yiyip içip yattığı için salak gördüğünüzü düşünmüştüm ben. Ama WB'yi uyarması olsun, gizli işler çevirmesi falan olsun zeki bir adam bence. :gamyon:
Yok canım, o yüzden salak görmüyorum. Shanks'ın salaklığı aslında Luffy gibi. Luffy de her konuda, her durumda salak bir karakter değil. Hatta Roger de öyle. Adam Laugh Tale'yi falan buldu ama salak bir izlenim de verdi. Ayrıca, Rayleigh'e çokça akıl danışıyor gibi. Shanks da Beckman'a çokça akıl danışıyor gibi. Akıllarının bir kısmı ve hatta çoğunluğu bile sağ kollarından geliyor olabilir. :)

Yok canım, o yüzden salak görmüyorum. Shanks'ın salaklığı aslında Luffy gibi. Luffy de her konuda, her durumda salak bir karakter değil. Hatta Roger de öyle. Adam Laugh Tale'yi falan buldu ama salak bir izlenim de verdi. Ayrıca, Rayleigh'e çokça akıl danışıyor gibi. Shanks da Beckman'a çokça akıl danışıyor gibi. Akıllarının bir kısmı ve hatta çoğunluğu bile sağ kollarından geliyor olabilir. :)
Sağ koluna danışmazsa olmaz. Luffy her durumda salak değil evet bunu zaten bilmediğimi düşünmemişsindir diye umuyorum. :/ keza Zoro ama genel olarak bakarsak en dipte bu ikiliyi görüyorum. Ben üç salak'ın yanına yakıştıramadım sadece. =)

Sağ koluna danışmazsa olmaz. Luffy her durumda salak değil evet bunu zaten bilmediğimi düşünmemişsindir diye umuyorum. :/ keza Zoro ama genel olarak bakarsak en dipte bu ikiliyi görüyorum. Ben üç salak'ın yanına yakıştıramadım sadece. =)
Bilmediğini düşünmedim, aşk olsun. :D Örneklemek için yazdım sadece. Mesela Mihawk kaldığı adaya Luffy'nin haberini getirdiğinde verdiği tepki de sıkıntılıydı ama Shanks'ın biraz daha işlenmesini beklemek lazım. Şu an için Luffy ile kıyaslanamaz tabii. :gamyon:

Zoronun yeni kılıcı, mifakın yorusu gibi bişi herhalde adam kendini kasmadan ne sılaşlar atıyordu, Zoro da kılıca iyice alışınca onun gibi olabilir, enerjiyi aktarayım, kolumu savurayım, goril gibi kaslarımı çıkarayım tarzında hareketlerden kurtulacak daha kuul görünecek ayrıca.

Zoro'nun torpilini aklama çabası. Herkes pekala farkında Oda da farkında , Zoro daha Komutan seviyesini geçtik, 4.ve 5. seviye tümen komutanlarını bile tecrübe etmemiş birisi. Bu adamın bir anda 1. Komutan seviyesi adamı ki onu da neredeyse en güçlü sağ kol yapacaklar indirecek olmasını normal göstermeye çalışıyorlar. Yok ağam paşam. Elindeki büyülü itemle bile eğreti.:(
Marco'nun çakması olan adamı mangaka bile en güçlü sağ kol yapamaz.Oda bildiğin Pica+Marco+Gladius+Shiryu'yu bir kazana atmış ortaya çıkanı çizmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık