Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir şey olursa zaten kimsenin yaptığı şeyin bir önemi kalmaz.
Sahneyi bi hayal etsene. Herkes dövüşü bitirince danaya girer gibi saldıracak herkes. Squirtle Pikachu ortaklığı gibi jinbei nami ortaklığı bile olacak bence :D bireysel kazanımlar bunlardan önceki dövüşlerde elde edilebilir. Big Mom korsanları da bu işe dahil olacak eninde sonunda. Söz gelimi f6 elemanlarından bir milyara kadar ödül bekliyorum ben.

Buradan "Kid çakma Shanks'tır" önermesine dayanak alabilir miyiz hocam?
Yani, fiziksel bazı benzerlikleri dışında (saç rengi, kol sayısı,) çakma dememizi gerektirecek bir şey göremiyorum. Eğer sen öyle görüyorsan buradan bir destek daha alabilirsin tabii. :D
Ben Shanks'ı salak görmüyorum. Hele hele Luffy'ye kıyasla. .d
Shanks'ı çok görmedik ama Luffy kaçırıldığında verdiği tepki biraz salakçaydı. :D Eğer Ace romanını da kaynak alırsak daha fazla şüphendiriyor. Ace ile karşılaştığında ne yapacağını bilemiyor, Ace'nin karakterini çözemiyor ve Beckman'a bakıyor falan. :D Luffy kadar değildir tabii.

Yani, fiziksel bazı benzerlikleri dışında (saç rengi, kol sayısı,) çakma dememizi gerektirecek bir şey göremiyorum. Eğer sen öyle görüyorsan buradan bir destek daha alabilirsin tabii. :D

Shanks'ı çok görmedik ama Luffy kaçırıldığında verdiği tepki biraz salakçaydı. :D Eğer Ace romanını da kaynak alırsak daha fazla şüphendiriyor. Ace ile karşılaştığında ne yapacağını bilemiyor, Ace'nin karakterini çözemiyor ve Beckman'a bakıyor falan. :D Luffy kadar değildir tabii.
Yonkou olmadan önce biraz salaklıkları olmuş olabilir. Ace olayına bir şey diyemem. Yiyip içip yattığı için salak gördüğünüzü düşünmüştüm ben. Ama WB'yi uyarması olsun, gizli işler çevirmesi falan olsun zeki bir adam bence. :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 33)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık