Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsanlar serinin başında OP'un yaşattığı duyguları unutmuş o yüzden şimdi saçma bir şekilde gömüyor. Ben eminim okuyan ya da izleyen baştaki her insana neredeyse aynı duyguları yaşatmıştır OP. O yüzden efsane oldu. MF arc'ın, Ennies Lobby felan o arc'ların kaç sattığına bakın.:D O ana kıyasla şu an baya düşük gidiyor. İnsanlar da farkında. O sıralar seri zirvesini görmüştü. Ki normaldir. Bu her zaman böyle olmuştur. O zirveyi sürekli sürdürmesini beklemek saçma. Yine ara ara çıkışlar yapacaktır. O zamanki seviyesini görür mü bilemeyiz. Ama benim takıldığım nokta bu kadar kötü şekilde eleştirenlerin hala daha seriyi okumaya devam etmeleridir.

Bir de Toriko övmüşler burada.:D Laf olsun torba dolsun. Başka açıklaması yok.:D

İnsanlar serinin başında OP'un yaşattığı duyguları unutmuş o yüzden şimdi saçma bir şekilde gömüyor. Ben eminim okuyan ya da izleyen baştaki her insana neredeyse aynı duyguları yaşatmıştır OP. O yüzden efsane oldu. MF arc'ın, Ennies Lobby felan o arc'ların kaç sattığına bakın.:D O ana kıyasla şu an baya düşük gidiyor. İnsanlar da farkında. O sıralar seri zirvesini görmüştü. Ki normaldir. Bu her zaman böyle olmuştur. O zirveyi sürekli sürdürmesini beklemek saçma. Yine ara ara çıkışlar yapacaktır. O zamanki seviyesini görür mü bilemeyiz. Ama benim takıldığım nokta bu kadar kötü şekilde eleştirenlerin hala daha seriyi okumaya devam etmeleridir.

Bir de Toriko övmüşler burada.:D Laf olsun torba dolsun. Başka açıklaması yok.:D
Valla kabul etmeyeceğini biliyorum ama gözle görülür bir kalitesizlik var. Ben bu mangaya belki en efsane olduğu zamanlarda başladım o zamanlar da insanlar bazı şeylerin farkındaydı ama değişir diye umuyorlardı mesela yeni dünya cehennemi gerçekten cehennem olur diye düşünüyorduk sonra karşımıza belediye parkı çıktı.

Bunu diğer serilere de uyarlayabilirsin aslında gidip Got'u izlersen 6. sezonun, 7. sezonun hiç bir şekilde 8.'den daha az saçma olmadığını görürsün ama beklentin toparlamasıysa pek laf etmezsin. Adam kamyonu yuvarlamış aşağı doğru gidiyor satışları eskiye göre düşük olsa bile diğer mangalarla kıyaslarsak iyi haliyle aşağı doğru gitmeye de devam edecektir :oleyo2:

Hala eskilerde öyleydi böyleydi diyenler var.Bizde zaten yıllar önce o kaliteli dönemlerinde bağlandık ve devam ettik.One Piece i en çok recep ivediğe benzetiyorum.Kalite rezil ama gene milyonlar izleniyor.İşte son yıllarda birebir recep ivedik seviyesinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık