Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir komutan alması yeterlidir. Tabi komutan alamayacağını canı pahasına iddaa edenler vardı Wano öncesi. Şimdi Enma'yı bahane edip geri vitese takacaklar :D
Tam 3 yıl önce Zoro yeni bir kılıç almadan herhangi bir komutan ile yüzleşemeyeceğini yazdım ki gerçekten de yüzleşmeden bir kılıç aldı ve şimdi komutan ile yüzleşecek ve dediğim gerçekleşti :good: Yanıldığım konu ise ben 1 tane kılıç değiştirir diye düşünüyordum 2 tane değiştirecek ama. He bu hali ile bile komutana 2 kişi girecekler bence.

Son düzenleme:
Yanılan taraf bilen tarafı tebrik etmesini bilmeli ben yanılırsan şahsen öyle yapıcam ben kendimi ne abartan ne de gömen tarafta olduğumu düşünüyorum. Kendisi bence bu arc Jack'ı indirecek ama sağ kola kafa tutabilecek güçte olduğunu düşünmüyorum şuanda sonuçta kaptanı bile sağ kolu alamadı whole cake adasında katakurinin devam edebilecek durumda olduğuna düşünüyorum benim gözümde luffy üstün gelemedi.
Genel olarak görüşlerine katıldığımı söyleyebilirim. Zoro'nun Jack'i indireceğine katılıyorum, sağ kola kafa tutabilir mi; katakuri'yi ele alacak olursak sanmıyorum. Luffy zar zor tutmuşken...

Bu arada Luffy üstün gelemedi değil, aslında geldi. Psikolojikman Katakuri'yi yenmeyi başardı Luffy. Savaşı kazandıran da bu oldu. Fiziksel güç olarak üstün gelmedi Luffy. Katakuri sadece pes etti, ileri görüşlü bu karakter Luffy'nin içindeki yılmak bilmeyen sonsuz iradeyi gördü; ve anladı ki onu öldüremediği sürece asla pes etmeyecek. Kendi pes etti. Yoksa bence devam edebilirdi. Ama o an devam etmek Katakuri'ye göre anlamsız bir çabaydı.

Genel olarak görüşlerine katıldığımı söyleyebilirim. Zoro'nun Jack'i indireceğine katılıyorum, sağ kola kafa tutabilir mi; katakuri'yi ele alacak olursak sanmıyorum. Luffy zar zor tutmuşken...

Bu arada Luffy üstün gelemedi değil, aslında geldi. Psikolojikman Katakuri'yi yenmeyi başardı Luffy. Savaşı kazandıran da bu oldu. Fiziksel güç olarak üstün gelmedi Luffy. Katakuri sadece pes etti, ileri görüşlü bu karakter Luffy'nin içindeki yılmak bilmeyen sonsuz iradeyi gördü; ve anladı ki onu öldüremediği sürece asla pes etmeyecek. Kendi pes etti. Yoksa bence devam edebilirdi. Ama o an devam etmek Katakuri'ye göre anlamsız bir çabaydı.
Ben dövüş içerisinde rakibine saygı duymaya başladığı için devam etmekten vaz geçtiğini düşünüyorum özellikle savaş sırasında gözlemde ilerleme kaydetmesi katakuriyi oldukça etkiledi.

Ben dövüş içerisinde rakibine saygı duymaya başladığı için devam etmekten vaz geçtiğini düşünüyorum özellikle savaş sırasında gözlemde ilerleme kaydetmesi katakuriyi oldukça etkiledi.
Bu da önemli bir etken, haklısın. Ama fiziksel güç üstünlüğünden savaşın bitmediği konusunda hemfikiriz herhalde.

Bunlar nasıl kardeşler? Abi olan da İzo bir de. Wano ne bereketli yermiş, toprağı zehirlenmiş, havası kirlenmiş halde bile geliştiriyor. Yoksa gdo falan hormondan dolayı mı böyle olmuş?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık