Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Perona o meyveyle Yeni Dünya'da gayet tutunur. Orta ve alt seviyelerde.

Bu arada esaslı kızmış, Moria'yı satmadı. Ne güzel bir apla.

Yonko adasına gidip liman yok etmek kolay mı ya? Grand Line bosslarının seride hala ağırlığı var. Moria-Crocodile-Enel yine önemli rollerde gözükebilir.

Gerçi Moria fazla karizmatik değil fanı yok diye geriye atılabilir.
Moria reise helal olsun dediğin gibi tek başına yonko mekanı basıyor :D Eski bossların daha güçlü döneceğini de düşünüyorum ben zaten.Önemsiz olmazlar.Keko Lucci bile cp0 başı olmuş baksana.

Ada yol geçen hanı, cp 0(yani hükumet) girmiş, kaido girmiş, karasakal ne döndüğüne dair haber alıyor. Ve küçük bir nüans dünyada deniztaşına bu denli ince şekil veren insanların sadece burada yaşadığına dair bilgi geçildi Hawkins tarafından. Seride önemli bir element muhtemelen denizciler,hükumet de buradan tedarik ediyor. Yani korkulduğu yine sadece halk tarafından düşünülüyor, saçma saçma tiplere sebepsiz nefret duyulması gibi misal nico robin. Mangaka'nın işlemek istediği de muhtemelen yine hükumetin dünyayı nasıl yanlış bilgiyle, doğru olmayan şeylere inandırmasına varacak. Wanoda hükumete dair bir şeyler öğrenme olasılığımızı çok yüksek görmekteyim. İzole olmasının ve Oden'in inatla sınırları açın demesinin altında bu yatıyordur tahminimce.

Birde overrated'ı yanlış yerde kullanmışsın sanırım yorumun o kısmını pek anlamadım. :)
Bütün o yazdıkların son 20 yılda, (bak gene Wano kaynaklı biri olan) Orochi'nin yediği haltlardan sebep.
Oden zamanında mekanı Orochi'ye istediği gibi at koştursun diye bırakmasaydı bu dediklerinin hiçbiri olmazdı.
Geri kalan yazdıkların da zaten beni destekliyor.
Ayrıca evet, gece gece uykulu yanlış yazmışım "overfavored" olacak o.

Üye silindi 1004

İyi tarafından bakmak lazım. Mihawk vs Fuji dövüşünün sonucunu biliyoruz artık.

İkisi birbirine doğru bakar ve aynı senkronizasyonla

- Ertelesek mi acaba?

derler....

Bütün o yazdıkların son 20 yılda, (bak gene Wano kaynaklı biri olan) Orochi'nin yediği haltlardan sebep.
Oden zamanında mekanı Orochi'ye istediği gibi at koştursun diye bırakmasaydı bu dediklerinin hiçbiri olmazdı.
Geri kalan yazdıkların da zaten beni destekliyor.
Ayrıca evet, gece gece uykulu yanlış yazmışım "overfavored" olacak o.
Kaidonun 20 yıl önce rahat rahat çöktüğü yerden kim niye korkar yahu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık