Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ashura jack yarıyorken, zoro killer'dan tek yiyordu. :D
Hee yani? Bellamy de Luffy'den kan alıyorken Doflamingo alamadı? Daha bir sürü karakterlerden böyle örnekler verebiliriz.

Ayrıca Ashura'nın Jack'ten kan alması onu böcek gibi ezdiğini göstermiyor. ;) Hele King'i tek başına alacağını hiç göstermiyor. Ha ama sana göre Akainu'dan bile güçlü olan Mihawk'ı geçecek olan Zoro, Ashura'nın falan çok gerisindeyse bir sıkıntılar olmalı düşüncelerimizde.

Hee yani? Bellamy de Luffy'den kan alıyorken Doflamingo alamadı? Daha bir sürü karakterlerden böyle örnekler verebiliriz.

Ayrıca Ashura'nın Jack'ten kan alması onu böcek gibi ezdiğini göstermiyor. ;) Hele King'i tek başına alacağını hiç göstermiyor.
King'i tek basina alicaginda iddaam yok. Sadece fb de intikam borcu oldugunu gördük ve 41 yıl önce oden in canavar diyip üstüne daha da guclendim diyen birinin bos olmayacagini dusundum. Ama sanirim sana göre ashura vs daifuku falan gorucez :(

King'i tek basina alicaginda iddaam yok. Sadece fb de intikam borcu oldugunu gördük ve 41 yıl önce oden in canavar diyip üstüne daha da guclendim diyen birinin bos olmayacagini dusundum. Ama sanirim sana göre ashura vs daifuku falan gorucez :(
Yoo, ben öyle bir şey yazmadım. Teke tek olmaz ama. Orada daha güçlendik dediği bu arada Kin'emon. Eskiden güçlerimiz yakındı, ama şimdi ben ve Inu daha güçlendik diyor yani. ;)

@Alpamis

Bu arada bölüm konusunda tartışılmış. Ben slash'a haki eklemeyi Luffy'nin yaptığı içten patlamalı haki olarak görmüyorum.

Zaten farkı burada gösteriyor.

Bana göre daha çok Hyo'nun yaptığı teknik gibi geliyor. Oklardan farklı görme nedenim ise slash dediğimiz şeyin ok gibi somut bir materyalden oluşmaması. Roger'ın yaptığı ise net bir şekilde içten patlamalı olandı.

@Alpamis

Bu arada bölüm konusunda tartışılmış. Ben slash'a haki eklemeyi Luffy'nin yaptığı içten patlamalı haki olarak görmüyorum.

Bana göre daha çok Hyo'nun yaptığı teknik gibi geliyor. Oklardan farklı görme nedenim ise slash dediğimiz şeyin ok gibi somut bir materyalden oluşmaması. Roger'ın yaptığı ise net bir şekilde içten patlamalı olandı.
Ben de tam olarak böyle düşünüyorum.

@Alpamis

Hyo'nun yaptığı 1 ise 1.5 yapıyor haki'yi normal haki ilede yapılır onla yapılıyorsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık