Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law ile kıyaslamıyorum o yanlış anlaşılmasında. :D
Doffy hakili eliyle kılıcı sıkarken kılıçta haki yoktu. Doffy her sicimi hakiyle kullanıyor olsa Law'ın hakili elini de keserdi herhalde. Hele zaten o sicimler Law'ın iki kere içinden geçti. Hakili olsalar Law devam edemezdi. :confused:

Birde hakiyi gösteriyorlar zaten. Yanlış hatırlamıyorsam bir tek uyanışta hakiyi gösterdi.
Kılıçta haki olmasa kokanın sertliğine dayanamaz ve kırılırdı ama kırılmadı.Haki sahibi bütün karakterler saldırılarında haki kullanıyorlar.Zoro'nun Monet'i kesmesi gibi özel durumlar haricinde Zoro zarar vermeme amacı güttü.Zoro kılıca önem veriyor koka basıyor Law belki öyle meyve kullanamadığı için basmıyor.Ama haki kullanıyor.Çünkü Vergo'nun hakisini aşarak onu böldü.Eskiden bunu yapamamış zamanında.Haki seviyesi arttığı için artık aşabiliyor.Dediğin gibi overheat saldırısında kılıcı ısıdan hasar almıyor karşılıyor çünkü haki var.Tel mermi karşılıyor vs..

Uyanışta koka bastığı gösteriliyor.Koka sertleştirme tekniği.Koka görülmüyor diye haki kullanılmadığı anlamına gelmez.Karakterler savaşta haki kullanıyorlar.

Ancak tel + hakiye karşı sadece bedeninle haki savunması yapmak yetmiyor.Bu yüzden Law kollarına koka uygulayarak sertleştirdi ve Smoker gibi yüzünü kesilmekten kurtardı.

Şu konuşmada, manga bazlı bir gerçeği dile getirip iddia ettiğin şeyin olasılığı hakkında konuşmak nasıl boş konuşmak oluyor anlamadım ama sen de anlamazsın muhtelemen o yüzden hazır komik gelmiş sana, gülmeye devam et lütfen.
Manga bazlı gerçek mi? Ahahaha aynen komik gülmeye devam ediyorum Doffynin zırh hakisine zayıf diyen birine insanlar güler zaten ..

Kaç sene olmuş hala hakiyi kokadan ibaret sanmayın.Şunu bir zahmet öğrenin.

Görüyor musun ? Nerede hani çizmiş mi ? Çizmediyse yok.Güzel.Devam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık