Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çeviri grupları bırakmıştı ya çevirmeyi, o yüzden herhalde. :bilmem:
Çeviri grupları ingilizceye çevirmiyorlar mıydı? Japoncası'na ulaşamamakla ne alaka bu?
Ben olaya çok alakasızmışım galiba. Anlayamadım.

Spoilerlarda bölüm hakkında bilgi var değil mi? Ne konuşuyorsunuz bilmiyorum yeni bölüm var mı, gelecek mi daha çözemedim şahsen.

Çeviri grupları ingilizceye çevirmiyorlar mıydı? Japoncası'na ulaşamamakla ne alaka bu?

Spoilerlarda bölüm hakkında bilgi var değil mi? Ne konuşuyorsunuz bilmiyorum yeni bölüm var mı, gelecek mi daha çözemedim şahsen.
Japonca'ya ulaşamama sorunu yok ki. Çevirecek grup yok sadece. Yeni bölüm ise gelecek, en kötü pazar günleri orijinal çevirisi çıkıyor.

Yani İngilizce'ye çevrilmedikten sonra ha Japonca ha Korece, fark etmez.

Japonca'ya ulaşamama sorunu yok ki. Çevirecek grup yok sadece. Yeni bölüm ise gelecek, en kötü pazar günleri orijinal çevirisi çıkıyor.
Ama Japonca'dan Korece'ye, Korece'den İngilizce'ye çevirecek gruplar var.
Vay anasını. Bu çeviri işinde ne atraksiyonlar varmış. :(

Shachi daha çok gözümü aldı. Biraz daha fazla işlenseler, birazcıcık. Gidişatları hayal kırıklılığımı devam ettiriyor. :fool:
Çok beklersin onu sen. 5 senede bitirecem diye turbo hıza geçmiş, her şeyi yalapşap geçip, hemen hemen bütün karakterleri harcayacak bu herif. Belli.

Kalp korsanları özellikle şu şahıs için
Wano son kurşunum. Bir işe yaradılar yaradılar. Yine olmaz sıkıntı oluştururlarsa vay Law'ın haline, dilimden düşmezler. :oleyo2::oleyo2:
Sulong'u arkadaki gibi olacaksa hiç olmasın.
O ne öyle. Ne şirin, ne karizmatik.
Tipsiz şey.
O tayfadan bir şey bekleme. Kaptanlarının meyvesini bile doğru düzgün geliştirmemiş adam, elektro bile vermediği minkli tayfaya ne katar?
Ki zaten güçlü bir tayfa olmalarını da istemem. Law onları toplarken amacı başkaydı zaten.

Sulong'u arkadaki gibi olacaksa hiç olmasın.
O ne öyle. Ne şirin, ne karizmatik.

Tipsiz şey.
O tayfadan bir şey bekleme. Kaptanlarının meyvesini bile doğru düzgün geliştirmemiş adam, elektro bile vermediği minkli tayfaya ne katar?
Ki zaten güçlü bir tayfa olmalarını da istemem. Law onları toplarken amacı başkaydı zaten.
:hhh::hhh: Yapılan tek fanart bu olduğundan buna kalıyoruz. :fool:
Sulong form kullandığını öğrendikten sonra elektro kullanmasını da biliyordur diye düşündüm ben. Sadece E.Oda niye komedi unsuru gibi gösteriyor anlamış değilim. :bilmem:

Diğerlerini bilmem, beklenti içinde de fazla olmam. Ama Bepo'nun cidden mink olarak kendini kanıtlaması gerekiyor. Mink la mink bize nasıl tanıtıldı birde Bepo'ya bak. Tekme attıktan sonra karaktere özür diletiliyor. :oops::oops:

Sulong ile biraz ümitliyim. Hadi bakalım. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık