Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata=King desek bile ben rahatım. Çünkü Luffy Kata'yı binbir taklayla bile alamayıp Kata kendini yerlere attığı için geçti. Ama Zoro birini yendiğinde bundan emin olmadığımız hiçbir zaman olmadı. Yardım almadan keser atar reyis :a:Bu durumda Zoro Luffy'nin başaramadığını başarmış olacak ki King Kata'dan daha güçlü çıkacak büyük ihtimalle :ehe:

Görüşeceğiz :flaugh:
:sapkali:King'de hele ileri seviye haki çıksın :D

2 tane cuceyi de patlatiyordu bu arkadaş.Biraz sonra kalkıp gidiyorlardı.Cavendise hiç bir şey olmazdı.Bunu görmek zor değil.

İmkan dahilinde değil.
O iki cücenin aldığı saldırıyla o saldırı aynı seviyede değilki, örneğin çok yanlış bu yüzden.

Cüceler Gladius'Un dandik saldırısıyla haşereye döndüler zaten, o güçlü atakla bir tutulamaz yani.

Cavendish ölmese de nakavt olurdu bu net.Kendi öleceğimi sandım diyor Barto da evet diyor.Daha ne desin mangaka.

kyrosun oyuncak halini de şişiriyordu bu herif :d o da patlasa eminim ölmeyecekti. bak sağı solu patlatmaktan bahsetmiyorum, oyuncak halini patlatsa o hali bile ölmezdi ahah

lanet olası novalar amiralden atak yiyip yaşıyor ama kekonun biri patlamalarla falan öldürecekmiş ahah
Orada Luffy araya girip kurtarmıştı.Kurtarmasa gidiciydi ölmese de kalkamazdı daha ayağa. Enel'in yıldırımları gibi çizse bile sonuç olarak yenilmiş halde bırakırdı.

Sonradan insana dönünce ne olurdu bilmem ama o hali öyle.

Robin'in hakubadan güçlü olduğu net değil bu arada.Cavendish gelgit yaşıyor bilinç savaşı veriyor saldırmak istemiyor bir yanı.Robin hız anlam ifade etmez dedi yakaladı.Cidden saldırmaya devam etse öyle ne kadar tutabilirdi bu belirsiz.

Cavendish ölmese de nakavt olurdu bu net.Kendi öleceğimi sandım diyor Barto da evet diyor.Daha ne desin mangaka.

Orada Luffy araya girip kurtarmıştı.Kurtarmasa gidiciydi ölmese de kalkamazdı daha ayağa. Enel'in yıldırımları gibi çizse bile sonuç olarak yenilmiş halde bırakırdı.

Orda bedeninin yarısı bile patlasaydı ölmezdi oyuncak kyros :d op okuyoruz lütfen MWciğim gerçekçi olalım. Organları kesilmiş adam organ dikip ayağa kalkıyor lütfen ama yahhaahah

Cüceler ile Cavendish arasındaki devasa güç farkını ortaya koyduğun zaman problemin çözülmesi lazım.
Cüceler zaten yenilmiş vaziyetteydiler. Bir süre sonra kalkmaları birşey ifade etmiyor. Bir süre sonra kalktılar diye yenilmediler sayılmıyor yani, haşereye dönmüş vaziyettelerdi.Gladius en çöp atağıyla tekledi geçti onları, düzgün bir saldırısı bile değil. Cavendish ile cüceler arasındaki güç farkıylada alakası yok yani dediğinin.

Robin'in hakubadan güçlü olduğu net değil bu arada.Cavendish gelgit yaşıyor bilinç savaşı veriyor saldırmak istemiyor bir yanı.Robin hız anlam ifade etmez dedi yakaladı.Cidden saldırmaya devam etse öyle ne kadar tutabilirdi bu belirsiz.
Adamın en iyi formunu en hızlı formunu tutmuş hemde dev uzvuylada yapıyor bunu. İstese kemiğini kırmasını bilir burada. Çok kolay olur Robin için bu, ne kadar rahat bak gördüğün üzere.

Alabastadaki Robin için Pell neyse, Dressrosa'daki Robin için Hakuba o idi anlayacağın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık