Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen de haklısın. :sapkali: Garp'ı eleştirdiğim tarafları çok, ama asla ve asla çocukları kayıran bir denizciyle bir tutmamam gerekiyordu; Kahraman Garp'ı...
İniş çıkışları, kararları ve duruşuyla aşırı organik bir karakter Garp.
Ucuz kahramanlık kovalayıp koca bir ülkenin kaosa sürüklenmesine sebep olan şam şeytanı kılıklı bir hain ile bir tutmamak lazım.

Üye silindi 1004

Evet bu olasılık mantıklı. Ama ortada bu çocuğun daha anne karnındayken öldürülmek için arandığı gerçeği ve yakalandıktan sonra apar topar idama götürüldüğü gerçeği var.

Yani Roger'ın çocuğuna karşı birazcık ılımlı olma imkanları olsa zaten baştan öldürmek için aramazlardı. Yani çocuğu alıkoyma gibi bir ihtimalleri olsa falan bu dediğine katılabilirdim ama diğer durumlarla birleşince bu teklifi Roger'ın çocuğuna yaptıklarını düşünmüyorum.
Bebek Ace bir asset değil. 20'li yaşlarında genç bir korsan olarak çok daha değerli. İdam edilmesinin güncel sebebi sırf Roger'ın oğlu olması da değildi. Beyazsakal'ı da aradan çıkarma istiyorlar. Belki Beyazsakallara katılmamış olsaydı ve dümdüz bir korsan olarak varlığını devam ettirseydi yine onu kendi taraflarına çekmek isteyebilirlerdi. Beyazsakallara katılmış olması resmen Ace'in kafa değerini katlamış. Ayrıca Ace'in birebir Roger'a benzemesi gözden kaçmamalı. Sengoku'yla Roger birbirlerini yakından tanıyorlar. "Beyazsakal, Roger'ın oğlu olduğunu nereden biliyor" diye kıllanırdık eskiden. Sengoku, Ace'in posterini gördüğü gibi tanımış olmalı.

Bebek Ace bir asset değil. 20'li yaşlarında genç bir korsan olarak çok daha değerli. İdam edilmesinin güncel sebebi sırf Roger'ın oğlu olması da değildi. Beyazsakal'ı da aradan çıkarma istiyorlar. Belki Beyazsakallara katılmamış olsaydı ve dümdüz bir korsan olarak varlığını devam ettirseydi yine onu kendi taraflarına çekmek isteyebilirlerdi. Beyazsakallara katılmış olması resmen Ace'in kafa değerini katlamış. Ayrıca Ace'in birebir Roger'a benzemesi gözden kaçmamalı. Sengoku'yla Roger birbirlerini yakından tanıyorlar. "Beyazsakal, Roger'ın oğlu olduğunu nereden biliyor" diye kıllanırdık eskiden. Sengoku, Ace'in posterini gördüğü gibi tanımış olmalı.
Bu dediğin doğru olsa Roger ve Rogue bu kadar aksiyona girmezlerdi çocuğu kaçıracağız diye.
Yani evet normal mantıkla haklısın ama hikayede olanlara bakınca bu dediğin yanlış hale geliyor.
Ace'in Roger'ın çocuğu olduğunu da Ace söylüyor Whitebeard'a. Biri daha yeni paylaşmıştı. Yani resimden tanımak da olasılık özelliğini kaybediyor.

Üye silindi 1004

Bu dediğin doğru olsa Roger ve Rogue bu kadar aksiyona girmezlerdi çocuğu kaçıracağız diye.
Yani evet normal mantıkla haklısın ama hikayede olanlara bakınca bu dediğin yanlış hale geliyor.
Ace'in Roger'ın çocuğu olduğunu da Ace söylüyor Whitebeard'a. Biri daha yeni paylaşmıştı. Yani resimden tanımak da olasılık özelliğini kaybediyor.
Yani ucu açık noktalar bunlar. Beyazsakal'ın bilmediğini düşünmüyorum çok da umursamıyordu bu detayı. Zaten Roger'ın tipi direkt aynısı olmasa dediğin baya makul.

Yani ucu açık noktalar bunlar. Beyazsakal'ın bilmediğini düşünmüyorum çok da umursamıyordu bu detayı. Zaten Roger'ın tipi direkt aynısı olmasa dediğin baya makul.
Umursanacak bir şey değildi çünkü.
Ne olmuş yani adam Roger'ın çocuğuysa? Dünya Hükümeti'nin işgüzarlığı. Doğmamış çocuğu kin gütmek ne demek?

Ace'in Roger'ın kopyası olması şüphe çekici ama Dünya Hükümeti, Rogue'un yaptığı hileyle beraber hamileliğin ne kadar uzadığını da öğrenmiş. Yani sadece Roger öldükten 15 ay sonra doğan çocuk olarak değil, annesinin 21 ay karnında tuttuğu çocuk olarak da biliyorlar Ace'i. Tipi bence sadece eldeki destekleyici somut delil olmuştur sadece.
Ama öncesinde birisinin konuştuğuna inanıyorum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık