Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla kardeşim sene 2010 Mihawk ta haki olduğunu savunan nadir üyeydim.

9 yıldır bu sitedeyim bir kez bile kılıç koklama tabirini kullanmadım.

Şimdi demediğim, olmadığım biri gibi gösterdiğin ithamda bulunduğun için ben şikayet etsem haksız mıyım.?
@Jason mısın sen ? Avatardan öyle tahmin ediyorum. Öyleysen 9 yıldır sana neler yaşandığını anlatmaya gerek yok. O zamandan bu zamanlara sitede "kılıç ustası profil ve statüsünün" nereye geldiğini de.. Ben de bu değişime şahit olduğum ve 2013'ten beri kılıç ustası gömenlerin karşısında olduğum için kendimce haklı bulduğum davranışlar sergiliyorum zaman zaman. Bu tavrın karşısında olanlar üstüne alınsın. Onlar kendilerini biliyor zaten.

Açmasa tek atamaz mıydı? Kaldı ki silahlanma hakisi hala gelişmemişti. :D dobon'a karşı ne haki ne de meyve kullandı tekledi. :D Holdem'le aynı seviyede. Daifugo'yu falan da meyvesiz ve hakisiz tokatladı. :D Yine Holdem'le aynı seviyedeydi.

Geleceği görüyor diye yenilmez değil. Doflamingo gibi gelişimini tamamlamış birisi nasıl karşılık verebilir? Dövüş sırasında gelişim mi gösterecek? Luffy artık uzaktan alan saldırıları bile yapabilecek. Dibine kadar girmesine gerek bile yok.
Yani Luffy sırf yeni geliştirdiği hakiyle Dof level(ki bu yc2-yc3 filan eder) level adamı indiriyor. İçten patlaması bir şeyi değiştirmiyor Law daha hax özelliklere sahipti ve teknik olarak aynı görevi görebilen şeyleri vardı daha da iyi. Luffy'den meyvesi almak hızını dayanıklılığını da almak demek aynı zamanda.

Yani Luffy sırf yeni geliştirdiği hakiyle Dof level(ki bu yc2-yc3 filan eder) level adamı indiriyor. İçten patlaması bir şeyi değiştirmiyor Law daha hax özelliklere sahipti ve teknik olarak aynı görevi görebilen şeyleri vardı daha da iyi. Luffy'den meyvesi almak hızını dayanıklılığını da almak demek aynı zamanda.
Ben direk indirir demiyorum zaten. Gayet zorlayabilir Doflamingo'yu... Kaldı ki o ankette direk taktik falan olmadan vuruşacaklar yazıyordu. Bu durumda Luffy, silahlanma hakisi çok iyi olmayan Dof karşısında daha avantajlı. Kata'nın kokası karşısında canı acırken Dof karşısında öyle tepki bile vermedi. Sence Dof'un o kadar sağlam kokası mı var? Üstüne Luffy amiral savunması ve onun bir üstü olan içten patlatmalı hakiyi öğrendi. Doflamingo bunları nasıl aşacak?

Hız konusuna gelirsek Luffy normal base halinde de Kata'ya karşılık verdiği kısımlar oldu. Doflamingo veremez mi? :D Hatta bırak Kata'yı, Doflamingo'yla bile g2 açmadan dövüştüğü kısımlar oldu. Öyle yetersiz de kalmamıştı hız konusunda.

Ben direk indirir demiyorum zaten. Gayet zorlayabilir Doflamingo'yu... Kaldı ki o ankette direk taktik falan olmadan vuruşacaklar yazıyordu. Bu durumda Luffy, silahlanma hakisi çok iyi olmayan Dof karşısında daha avantajlı. Kata'nın kokası karşısında canı acırken Dof karşısında öyle tepki bile vermedi. Sence Dof'un o kadar sağlam kokası mı var? Üstüne Luffy amiral savunması ve onun bir üstü olan içten patlatmalı hakiyi öğrendi. Doflamingo bunları nasıl aşacak?

Hız konusuna gelirsek Luffy normal base halinde de Kata'ya karşılık verdiği kısımlar oldu. Doflamingo veremez mi? :D Hatta bırak Kata'yı, Doflamingo'yla bile g2 açmadan dövüştüğü kısımlar oldu. Öyle yetersiz de kalmamıştı hız konusunda.
Sen demiyorsun da diyene diyorum ben onu zaten, sen gelmeden önce Aiden ile tartışıyordum.

"Alır tabii. Dofun pestilini çıkarır base Luffy."

benim itiraz ettiğim yorum bu. Madem meyvesiz yc2-yc3 pestil ediyoruz e sorarlar adama niye hapislere düştün. Yoksa Luffy meyvesiz de bir Crocodile kadar dövüşemeyecekse yuh olsun zaten. Dövüşten belirli kesitleri atıp bak burada dövüşüyor demek ayrı bir şey. Onu yapmak çok sağlıklı bir tartışma stili değil. Genele bakacaksın, Luffy Dof'u yenmek için G4'e ihtiyaç duydu.

Sen demiyorsun da diyene diyorum ben onu zaten, sen gelmeden önce Aiden ile tartışıyordum.

"Alır tabii. Dofun pestilini çıkarır base Luffy."

benim itiraz ettiğim yorum bu. Madem meyvesiz yc2-yc3 pestil ediyoruz e sorarlar adama niye hapislere düştün. Yoksa Luffy meyvesiz de bir Crocodile kadar dövüşemeyecekse yuh olsun zaten. Dövüşten belirli kesitleri atıp bak burada dövüşüyor demek ayrı bir şey. Onu yapmak çok sağlıklı bir tartışma stili değil. Genele bakacaksın, Luffy Dof'u yenmek için G4'e ihtiyaç duydu.
Hapiste kelepceler hakiyi de kapatıyor kardeş, gözlem basamiyorum diyordu adam

Big Mom o kadar güçlü alsa idi King Baumi düz. Niye Napolyonu kullandı en güçlü saldırı ile belki:bilmem: Adamın gücü var kullaniyor, her kullandığını da olmasa yenemezdi değil

Ben hâlâ güncel hali diyorum Luffynin. O zaman G4'e ihtiyaç duyduğunu reddetmiyorum

Tarihin en sağlam hayvanlarından biri olan Mamut’un meyvesini yemiş adam. Antik Zoan yani Kata’dan çok daha dayanıklı olması zaten olması gereken. Üstüne balıkadam. Yani direkt insan üstü birisi zaten. Kata vursa dikiş atarkar, Jack vursa toprak. Luffy düz yumruğuyla Kata’dan kan alıyor.
Sadece meyveyle herkesten dayanıklı olunmuyor hocam ya. Olabilir de tabii ama belli olmaz o işler. Diğer saydıklarımda Kata net üstün. Jack'in vurduklarına hiçbir şey olduğu yok. :D

Hapiste kelepceler hakiyi de kapatıyor kardeş, gözlem basamiyorum diyordu adam

Big Mom o kadar güçlü alsa idi King Baumi düz. Niye Napolyonu kullandı en güçlü saldırı ile belki:bilmem: Adamın gücü var kullaniyor, her kullandığını da olmasa yenemezdi değil

Ben hâlâ güncel hali diyorum Luffynin. O zaman G4'e ihtiyaç duyduğunu reddetmiyorum
Yav meyvesiz Dof u teklemek demek(iddia senin, "pestil" de olur) yonko level olmak demek. Amiral bile öylece aradan çekemedi öldürmek istediği halde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık