Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çünkü o zaman hakisi yeterli değildi. Hody karşısında bile kokası yeterli gelmiyordu. Şimdi Katakuri'yle çarpışacak kadar kokası var, üstüne geleceği görme ve gelişmiş silahlanma hakisini öğrendi. Yenemese bile baya baya zorlayabilir Doflamingo'yu. Zira Dof'un silahlanma hakisi baya zayıf. Koka basmayan Law kılıcıyla ondan kan alıyor. Hakisi bitmiş Luffy'yi doğru düzgün delemiyor bile.

Gözlem hakisi ise geleceği gören birisine karşı yeterli gelir mi sence?
Geleceği görme olayı eşittir yenilmezlik diye bir şey yok. Meyvesini çıkartmışsın adamdan tüm alışık olduğu teknikler dövüş stilleri gitmiş ki Luffy Holdem'e filan bile meyve özelliklerini açan birisi. O zaman bunlara da açmasaydı. Yani ne denir ki buna.

Geleceği görme olayı eşittir yenilmezlik diye bir şey yok. Meyvesini çıkartmışsın adamdan tüm alışık olduğu teknikler dövüş stilleri gitmiş ki Luffy Holdem'e filan bile meyve özelliklerini açan birisi. O zaman bunlara da açmasaydı. Yani ne denir ki buna.
Açmasa tek atamaz mıydı? Kaldı ki silahlanma hakisi hala gelişmemişti. :D dobon'a karşı ne haki ne de meyve kullandı tekledi. :D Holdem'le aynı seviyede. Daifugo'yu falan da meyvesiz ve hakisiz tokatladı. :D Yine Holdem'le aynı seviyedeydi.

Geleceği görüyor diye yenilmez değil. Doflamingo gibi gelişimini tamamlamış birisi nasıl karşılık verebilir? Dövüş sırasında gelişim mi gösterecek? Luffy artık uzaktan alan saldırıları bile yapabilecek. Dibine kadar girmesine gerek bile yok.

Savcılığa şikayet et kısa yoldan çözüm.

Çıkarım yapıyorsun, zıttını düşünene ' hala aynı kafa, hala anlamadılar, gerçekleri göremiyorsunuz yazık' tarzında cevaplar veriyorsun. Sanki serinin gizli şifresini çözmüşsün, tavırlarına bir bak. Mihawk tartışmalarına son nokta diye açtığın konu bile kafa yapısını belli ediyor.
Yine mi Zoro yaaa.. Kılıç koklayanlar mı yaaa... Mihawk mı yaaa.. Tavrı ve kafasıyla seride gücüyle nam salmış adamları görmezden gelip kılıç tutanlara bok muamelesi yaparsanız olacağı budur. Kılıç ustalarına haki kullanmayı fazla gören, her fırsatta dalga geçen zihniyetin devamı bu tavrı hak ediyor. Zamanında kılıç ustası ve kral haki kavramını yan yana getirdiğim için linç edilmeye çalışılan biri olarak biraz da dönüp kendinize bakın diyorum. Hee şimdi bakıyorsun 3-4 tane kılıç ustasında kral haki var. Seriyi hakkıyla yorumlayamıyorsunuz dediğimde bu haksız bir tespit de değil görüldüğü gibi. Haklı çıkıyorum ki diyorum.

Yine mi Zoro yaaa.. Kılıç koklayanlar mı yaaa... Mihawk mı yaaa.. Tavrı ve kafasıyla seride gücüyle nam salmış adamları görmezden gelip kılıç tutanlara bok muamelesi yaparsanız olacağı budur. Kılıç ustalarına haki kullanmayı fazla gören, her fırsatta dalga geçen zihniyetin devamı bu tavrı hak ediyor. Zamanında kılıç ustası ve kral haki kavramını yan yana getirdiğim için linç edilmeye çalışılan biri olarak biraz da dönüp kendinize bakın diyorum. Hee şimdi bakıyorsun 3-4 tane kılıç ustasında kral haki var. Seriyi hakkıyla yorumlayamıyorsunuz dediğimde bu haksız bir tespit de değil görüldüğü gibi. Haklı çıkıyorum ki diyorum.
Valla kardeşim sene 2010 Mihawk ta haki olduğunu savunan nadir üyeydim.

9 yıldır bu sitedeyim bir kez bile kılıç koklama tabirini kullanmadım.

Şimdi demediğim, olmadığım biri gibi gösterdiğin ithamda bulunduğun için ben şikayet etsem haksız mıyım.?

Açmasa tek atamaz mıydı? Kaldı ki silahlanma hakisi hala gelişmemişti. :D dobon'a karşı ne haki ne de meyve kullandı tekledi. :D Holdem'le aynı seviyede. Daifugo'yu falan da meyvesiz ve hakisiz tokatladı. :D Yine Holdem'le aynı seviyedeydi.

Geleceği görüyor diye yenilmez değil. Doflamingo gibi gelişimini tamamlamış birisi nasıl karşılık verebilir? Dövüş sırasında gelişim mi gösterecek? Luffy artık uzaktan alan saldırıları bile yapabilecek. Dibine kadar girmesine gerek bile yok.
Gücünü kullanması da anormal değil bu arada.

Big Mom madem o kadar güçlü King Bauma niye o tekniği kullandı demek gibi bu. Gücü var ki kullanıyor

Gama Knife yüzünden Doffy yenildi Luffye diyen toplum aynı olayı defalarca yapabilecek Luffy için alamaz diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık