Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin gerçekten okuduğunu anlama konusunda sıkıntıların var. Anlayana kadar oku ondan sonra gel.
"Lütfü g4'e geçmeden Pica'nın işini bitirebilir miydi o ayrı, hadi bitirdi diyelim" Aynen bayağı sıkıntı var. Orada bile ikilemde kalmışsın hadi bitirdi diyelim kiye getirmişsin olayı yani kendi kafanda G4'ü Pica'ya denk görmüşsün neyini anlamakta zorluk çekeceğim yav. Şu yorumu forumda 50 kişiye okut benim gibi düşünür. Pica kim G4 kim? Sen başka bir seri okuyorsun zaten orası ayrı ben hep unutuyorum bunu.

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Chinjao'yu Hody'i filan da çıkarsaydı o zaman meyve kullanmadan. Ama hepsine g2-g3 gösterdi. + madem Dof'a base yetiyordu niye g4 açtı? Billur geçecek başka birini bulun.
Tipik kılıç fanlığı bu işte. Geleceği gören akış hakili Luffy, Dof’u saniyeler içerisinde hiç eder doğrusu. Luffy’nin yumrukları iki üç beden büyük gelir Dof’a.

Zoro'yu gülle gibi fırtlatacaksak eğer Kaido'ya karşı bile şansı var.:D
Muhtemelen birileri yine fırlatacak kendisini. Malum Sanji gibi bi çöp bile uçabilirken Zoro anca slash atıyor.

Pica'nın olay g4'de filan değil bu arada, olay ana bedeni bulmakta bitiyor. Tayfada Pica'yı en rahat alabilecek adam suit Sanji yetenekleri dolayısıyla.

Tipik kılıç fanlığı bu işte. Geleceği gören akış hakili Luffy, Dof’u saniyeler içerisinde hiç eder doğrusu. Luffy’nin yumrukları iki üç beden büyük gelir Dof’a.

Muhtemelen birileri yine fırlatacak kendisini. Malum Sanji gibi bi çöp bile uçabilirken Zoro anca slash atıyor.
Kılıç fanlığı ne? Benim forumdaki saçma sapan kılıç yumruk kokla mokla muhabbetleriyle gram aram olmadı, yorumumu yaptım çıktım. Sen dedin diye stilimi değiştirecek değilim.

Hiluluk
Bellemere
Marco
Saul
WB
Sanji

bu adamların hiçbiri kılıç kullanmıyor.

Saçma sapan dramalarınıza beni alet etmeyin. :/ Ha yok benim canım trollük çekiyor kıllatacağım diyorsanız azıcık ötede yapın.

Gören duyan da Zoro-Pica olayının neticesi Zoro aleyhine zannedecek.

Lütfü g4'e geçmeden Pica'nın işini bitirebilir miydi o ayrı, hadi bitirdi diyelim Zoro kadar kısa sürede bitirebilir miydi o ayrı konu. Bunun üzerinden Zoro'yu eziklemeye çalışmak ise tamaman apayrı bir konu.

Zoro suyun altında tek attığı adamın yancıları ile de Luffy'nin arasına giriyor. Sonuç ?

Wano geldi, Oden'i görüp Ryuma'yı duyduk ama kafalar hala aynı.
Odeni görüp şu sözü de gördün mü :
https://pm1.narvii.com/7392/3f97d64bcaa30c52d332f511d10bdddb40876ab6r1-894-1300v2_hq.jpg

Adam gücü WB'den görmüş. The Power.

Oden bir kılıç çarpıştırdı diye WBden güçlü gördüğünüz için normal size göre.

Ryuumayı da ne duyduk varya off dünyayı alt üst etti, herkesi biçti aynen gördük. Kafalarımız değişmedi

Odeni görüp şu sözü de gördün mü :
https://pm1.narvii.com/7392/3f97d64bcaa30c52d332f511d10bdddb40876ab6r1-894-1300v2_hq.jpg

Adam gücü WB'den görmüş. The Power.

Oden bir kılıç çarpıştırdı diye WBden güçlü gördüğünüz için normal size göre.

Ryuumayı da ne duyduk varya off dünyayı alt üst etti, herkesi biçti aynen gördük. Kafalarımız değişmedi
Sallamaya devam. Bundan sonra söylemediğim şeyleri söylemişim gibi davranan herkesi yönetime havale edicem sanırım. Bu ne lan herkeste bir kara kalem çalışması sevdası. Gidin A4 falan karalayın.

Oden 44 yaşındaki WB'nin destur çekmesini gerektirecek kadar güçlü bir herif. Hee burdan Wb=Oden anlıyorsan o senin kabiliyetin.
Shanks 33 yaşında yonkou oldu onu da belirteyim de 44 yaşındaki WB'ye Dof, Kata ayakları çekip Oden'i gömmeyin.

Forumun Gama Knife yemeden önce %100 Doffynin yedikten sonra %1'e düştüğünü savunması vardı

Aynı saldırıları Luffy de yapabiliyor artik :d Öyle Low gibi tek de değil

Savundugunuz şeye geliyor işte. :gamyon:

Ben şu anki hali diyorum.

Kaido ile Dof arasindaki fark bir Gomu Gomu ise billur geçecek başkasını bul :d
Şu anki hali evrim geçirmedi, gözlem ve uzmanı olmadığı yeni haki türü onu çok ayrı potalara koyacak bir şeyi yok.

Madem meyvesiz sıka sıka gezebiliyor e gezseydi ne diye Balık Adam, Punk Hazard, Rosa okuduk yüzlerce bölüm? Madem sağ kol ya da yakınına açmıyor bu meyve özelliklerini uğraşmasaydık bunca arc.

Öyle allahlık bir power up filan almadı sonuç olarak. Eğer meyvesiz yani gücünün %90ını kullanmadan Dof'u filan alabiliyorsa e bir iki arc önce de uğraştırmasaydı bizi paslanmış Chinjaolarla filan. Tek atıp geçseydi direk yolumuza baksaydık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık