Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toki'nin 800 yıl öncesinde yaşadığını öğrendikten sonra Robin'nin pabucu iyice dama atıldı. E. Oda resmen 2y sonrasında tayfanın işlevini düşürdü.

Üye silindi 1004

Toki'nin 800 yıl öncesinde yaşadığını öğrendikten sonra Robin'nin pabucu iyice dama atıldı. E. Oda resmen 2y sonrasında tayfanın işlevini düşürdü.
Olsun onu şey muhabbetiyle aşıyor aklınca. Ray'in dediği "biz bilim insanı değiliz anlamayız o dalgalardan".

En son Shichibukai olanlar için geçerlidir herhalde. Diğerleri için zaten bir değişiklik gerektiyse önceden yapılmıştır bu. Belki onların da ödülünü gösterir ama daha önceden değişmiştir diye düşünüyorum.
Moria falan artış yaşamadı. Jinbe de yükselmemiş göründüğü kadarıyla bilemiyorum yani o yüzden.

Şuan ki Shichiler için farklı bir değerlendirme yapılıyor gibi ödül üzerinde çalışdığına göre.

Moria falan artış yaşamadı. Jinbe de yükselmemiş göründüğü kadarıyla bilemiyorum yani o yüzden.

Şuan ki Shichiler için farklı bir değerlendirme yapılıyor gibi ödül üzerinde çalışdığına göre.
Ödülleri de neye göre artıracaklar merak ediyorum. Shichibukai oldukları süreçte ne yaptılar, güçlerinin arttığını nerede ve nasıl gösterdiler de ödülleri artıyor?

Ödülleri de neye göre artıracaklar merak ediyorum. Shichibukai oldukları süreçte ne yaptılar, güçlerinin arttığını nerede ve nasıl gösterdiler de ödülleri artıyor?
Shichibukai oldukları süreçte yaptıklarıyla ödül artmiyor ki. Crocodile WB'ye yenildikten sonra denizde ki diğer korsanları biçiyor adam Shichi diye hükümet bunu kahramanlık gibi yaziyor kendine yarıyor diye. Oysa Crocodile her yeri geldiğinde bunlara giydiriyor bunu açık açık söylüyor bir de.

Yani şuan aktif olanlar ödül artışı alacaklar muhtemelen. Önce ki Shichiler ise eski ödül üzerinden normal şekilde devam ediyorlar gibi görünüyor. Ne yaparlarsa artık artış alırlar. He şuan ki güncelleme de hepsini birden açıklayıp arttırırlarsa farklı şeyler düşünebiliriz ama öyle olmayacak gibi. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık